Diana vs Hwei
56.0 % 44.0 %
Diana, 100 maçın 56 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.0 % +8.0 bekl. fark
Hwei vs DianaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Diana için Hwei karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Hwei kazanıyor50 %Diana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %45.0 · 60 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Diana için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.9 % | +7.2 | 327 | ||
| 56.0 % | +8.0 | 100 | ||
| 55.6 % | +7.3 | 311 | ||
| 53.0 % | +4.2 | 100 | ||
| 52.4 % | −1.2 | 103 | ||
| 51.8 % | +3.8 | 141 | ||
| 50.8 % | +1.9 | 244 | ||
| 50.7 % | +1.9 | 294 | ||
| 50.6 % | +2.3 | 231 | ||
| 50.4 % | +2.1 | 127 | ||
| 50.3 % | +2.6 | 147 | ||
| 50.2 % | +1.8 | 219 | ||
| 50.2 % | +1.7 | 219 | ||
| 48.5 % | +1.3 | 101 | ||
| 48.1 % | +0.5 | 104 | ||
| 48.0 % | −1.3 | 225 | ||
| 47.7 % | −1.0 | 287 | ||
| 46.8 % | −1.1 | 327 | ||
| 46.7 % | −2.5 | 199 | ||
| 46.6 % | −1.6 | 133 | ||
| 46.3 % | −0.5 | 175 | ||
| 45.5 % | −0.6 | 156 | ||
| 45.4 % | −2.5 | 152 | ||
| 44.5 % | −4.5 | 337 | ||
| 43.5 % | −7.0 | 276 | ||
| 42.4 % | −7.5 | 125 | ||
| 40.8 % | −7.4 | 299 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.