Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Diana için Darius karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Darius kazanıyor50 %Diana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %46.1 · 76 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Diana için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.5 % | +8.5 | 112 | ||
| 57.1 % | +5.2 | 545 | ||
| 53.5 % | +5.7 | 346 | ||
| 53.4 % | +0.7 | 103 | ||
| 53.1 % | +3.2 | 836 | ||
| 53.1 % | +1.3 | 388 | ||
| 52.4 % | +3.5 | 250 | ||
| 52.1 % | +2.3 | 1.271 | ||
| 52.0 % | +2.8 | 912 | ||
| 52.0 % | +2.1 | 175 | ||
| 51.6 % | +1.4 | 1.747 | ||
| 51.5 % | +1.7 | 437 | ||
| 51.4 % | +1.0 | 950 | ||
| 51.3 % | +2.6 | 351 | ||
| 51.3 % | +2.7 | 335 | ||
| 51.2 % | +2.2 | 121 | ||
| 51.0 % | +0.1 | 543 | ||
| 50.9 % | +1.5 | 163 | ||
| 50.5 % | +0.9 | 707 | ||
| 50.3 % | +0.2 | 324 | ||
| 50.0 % | +0.9 | 264 | ||
| 49.9 % | −0.4 | 1.006 | ||
| 49.5 % | −0.7 | 735 | ||
| 49.3 % | −0.3 | 1.161 | ||
| 49.3 % | +0.1 | 140 | ||
| 49.2 % | −1.2 | 736 | ||
| 49.2 % | +0.1 | 384 | ||
| 48.7 % | −1.4 | 199 | ||
| 48.5 % | +1.1 | 408 | ||
| 48.3 % | ±0.0 | 460 | ||
| 48.2 % | ±0.0 | 713 | ||
| 48.0 % | +0.3 | 623 | ||
| 47.9 % | +0.1 | 167 | ||
| 47.8 % | −1.2 | 134 | ||
| 47.5 % | +0.2 | 1.100 | ||
| 47.5 % | +1.6 | 356 | ||
| 47.4 % | −2.1 | 1.284 | ||
| 47.2 % | −1.7 | 671 | ||
| 47.1 % | −3.3 | 227 | ||
| 46.9 % | −1.2 | 435 | ||
| 46.6 % | −3.4 | 1.291 | ||
| 46.5 % | −2.9 | 101 | ||
| 46.4 % | −1.9 | 110 | ||
| 46.1 % | −3.4 | 102 | ||
| 45.9 % | −2.8 | 1.138 | ||
| 45.8 % | −2.1 | 400 | ||
| 45.7 % | −2.2 | 387 | ||
| 44.7 % | −7.0 | 190 | ||
| 44.7 % | −6.5 | 103 | ||
| 44.5 % | −3.8 | 137 | ||
| 43.9 % | −4.3 | 702 | ||
| 43.3 % | −5.1 | 661 | ||
| 42.9 % | −4.7 | 1.017 | ||
| 42.8 % | −5.0 | 166 | ||
| 41.1 % | −9.2 | 197 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.