Anivia vs Veigar
51.1 % 48.9 %
Anivia, 135 maçın 69 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.4 % +0.7 bekl. fark
Veigar vs AniviaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Anivia için Veigar karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Veigar kazanıyor50 %Anivia kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| 40.5 % | 37 | ||
| 62.5 % | 32 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %55.2 · 67 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Anivia için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.7 % | +11.4 | 126 | ||
| 56.1 % | +5.2 | 239 | ||
| 55.6 % | +5.5 | 151 | ||
| 55.4 % | +4.5 | 112 | ||
| 54.9 % | +4.8 | 144 | ||
| 53.6 % | +3.1 | 140 | ||
| 53.0 % | +1.2 | 251 | ||
| 52.0 % | +1.7 | 298 | ||
| 51.5 % | +1.5 | 165 | ||
| 51.1 % | +0.7 | 135 | ||
| 50.8 % | −0.2 | 262 | ||
| 50.3 % | ±0.0 | 173 | ||
| 49.5 % | −0.5 | 303 | ||
| 49.4 % | −1.2 | 178 | ||
| 49.3 % | −1.5 | 300 | ||
| 49.3 % | −3.3 | 201 | ||
| 49.3 % | −1.1 | 138 | ||
| 48.2 % | −3.2 | 168 | ||
| 48.0 % | −3.1 | 319 | ||
| 47.9 % | −1.0 | 142 | ||
| 47.8 % | −2.6 | 178 | ||
| 47.2 % | −2.6 | 142 | ||
| 46.4 % | −8.2 | 110 | ||
| 39.1 % | −10.6 | 169 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.