Anivia vs Tahm Kench
54.5 % 45.5 %
Anivia, 101 maçın 55 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.1 % +5.4 bekl. fark
Tahm Kench vs AniviaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Anivia için Tahm Kench karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Tahm Kench kazanıyor50 %Anivia kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %55.6 · 81 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Anivia için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.7 % | +11.1 | 145 | ||
| 57.7 % | +7.1 | 213 | ||
| 57.7 % | +9.2 | 182 | ||
| 54.9 % | +5.5 | 113 | ||
| 54.5 % | +5.4 | 101 | ||
| 54.0 % | +7.1 | 139 | ||
| 53.9 % | +5.3 | 102 | ||
| 53.7 % | +7.2 | 121 | ||
| 53.4 % | +4.6 | 350 | ||
| 50.9 % | +2.2 | 426 | ||
| 50.0 % | +2.0 | 138 | ||
| 48.2 % | −2.0 | 112 | ||
| 48.1 % | −0.7 | 106 | ||
| 47.9 % | −2.1 | 188 | ||
| 47.8 % | −2.2 | 134 | ||
| 47.0 % | −3.0 | 217 | ||
| 47.0 % | −1.0 | 183 | ||
| 46.8 % | −0.2 | 543 | ||
| 46.6 % | −1.4 | 266 | ||
| 46.6 % | −0.9 | 163 | ||
| 45.7 % | −2.2 | 210 | ||
| 44.1 % | −5.1 | 365 | ||
| 43.9 % | −3.3 | 244 | ||
| 43.1 % | −3.7 | 269 | ||
| 42.0 % | −6.3 | 174 | ||
| 39.5 % | −7.6 | 152 | ||
| 39.5 % | −8.1 | 114 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.