Zoe vs Swain
55.7 % 44.3 %
Zoe, 88 maçın 49 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.7 % +6.0 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 88 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Swain vs ZoeKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Zoe için Swain karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Swain kazanıyor50 %Zoe kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %50.0 · 66 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Zoe için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.3 % | +5.4 | 127 | ||
| 57.4 % | +6.6 | 136 | ||
| 56.9 % | +5.5 | 144 | ||
| 56.5 % | +2.3 | 579 | ||
| 56.5 % | +7.1 | 124 | ||
| 55.7 % | +6.0 | 88 | ||
| 55.1 % | +5.2 | 321 | ||
| 54.8 % | +1.3 | 361 | ||
| 53.9 % | +3.8 | 219 | ||
| 53.1 % | −0.3 | 209 | ||
| 53.0 % | +2.1 | 491 | ||
| 52.8 % | +3.2 | 390 | ||
| 52.6 % | +1.3 | 646 | ||
| 52.4 % | −1.6 | 225 | ||
| 52.0 % | +1.2 | 352 | ||
| 51.7 % | +1.9 | 1.056 | ||
| 51.7 % | +2.2 | 534 | ||
| 51.3 % | +0.3 | 936 | ||
| 51.3 % | −0.7 | 743 | ||
| 51.3 % | +1.1 | 337 | ||
| 51.2 % | +1.5 | 445 | ||
| 51.0 % | +1.9 | 520 | ||
| 51.0 % | +2.1 | 102 | ||
| 50.7 % | +1.5 | 438 | ||
| 50.2 % | −0.1 | 917 | ||
| 50.1 % | ±0.0 | 1.063 | ||
| 50.0 % | −1.7 | 304 | ||
| 49.6 % | +0.6 | 631 | ||
| 49.1 % | −0.5 | 759 | ||
| 48.9 % | −1.0 | 178 | ||
| 48.8 % | −1.0 | 709 | ||
| 48.3 % | −0.2 | 555 | ||
| 48.3 % | +0.1 | 402 | ||
| 48.2 % | −1.2 | 1.176 | ||
| 48.1 % | −1.7 | 239 | ||
| 47.8 % | −1.5 | 644 | ||
| 47.5 % | −3.5 | 265 | ||
| 47.1 % | −2.5 | 620 | ||
| 47.0 % | −2.0 | 449 | ||
| 46.8 % | −2.7 | 1.035 | ||
| 46.5 % | −3.7 | 666 | ||
| 46.0 % | −4.2 | 235 | ||
| 45.5 % | −4.7 | 876 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.