Zoe vs Orianna
51.1 % 48.9 %
Zoe, 186 maçın 95 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.5 % −2.4 bekl. fark
Orianna vs ZoeKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Zoe için Orianna karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Orianna kazanıyor50 %Zoe kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| 35.0 % | 40 | ||
| 60.3 % | 58 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 27 |
Yama 26.20: %49.5 · 97 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Zoe için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.5 % | +8.1 | 106 | ||
| 55.8 % | +4.3 | 156 | ||
| 55.3 % | +4.7 | 170 | ||
| 55.1 % | +3.7 | 321 | ||
| 55.0 % | +3.7 | 249 | ||
| 55.0 % | +5.1 | 211 | ||
| 54.6 % | +0.3 | 108 | ||
| 54.1 % | +1.6 | 357 | ||
| 54.0 % | +2.4 | 476 | ||
| 53.5 % | +2.9 | 129 | ||
| 53.1 % | +2.6 | 535 | ||
| 53.1 % | +2.8 | 228 | ||
| 52.6 % | −2.6 | 308 | ||
| 52.4 % | +1.1 | 170 | ||
| 52.1 % | +1.4 | 507 | ||
| 51.2 % | −3.1 | 123 | ||
| 51.1 % | −2.4 | 186 | ||
| 50.8 % | +1.2 | 325 | ||
| 50.6 % | +0.3 | 387 | ||
| 50.6 % | +0.7 | 320 | ||
| 49.9 % | −0.6 | 577 | ||
| 49.7 % | −1.3 | 497 | ||
| 49.6 % | −0.9 | 266 | ||
| 49.3 % | −3.2 | 148 | ||
| 49.2 % | −0.7 | 238 | ||
| 49.1 % | −0.8 | 342 | ||
| 49.0 % | −1.1 | 210 | ||
| 48.6 % | −0.7 | 276 | ||
| 48.2 % | ±0.0 | 191 | ||
| 47.3 % | −2.9 | 315 | ||
| 46.5 % | −3.5 | 497 | ||
| 46.3 % | −4.6 | 123 | ||
| 46.0 % | −5.0 | 311 | ||
| 45.8 % | −5.2 | 432 | ||
| 45.2 % | −5.4 | 115 | ||
| 44.9 % | −4.9 | 236 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.