Zac vs Olaf
39,6 % 60,4 %
Zac, 69 maçın 27 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52,0 % −12,4 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 69 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Olaf vs ZacKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Zac için Olaf karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Olaf kazanıyor50 %Zac kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| 48,5 % | 33 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: %35,9 · 49 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Zac için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 64,5 % | +14,2 | 197 | ||
| 61,2 % | +10,5 | 144 | ||
| 60,4 % | +9,1 | 143 | ||
| 58,0 % | +6,0 | 132 | ||
| 57,0 % | +4,5 | 144 | ||
| 56,6 % | +3,4 | 134 | ||
| 54,5 % | +5,7 | 874 | ||
| 54,4 % | +2,6 | 329 | ||
| 54,3 % | −1,4 | 101 | ||
| 54,1 % | +1,5 | 232 | ||
| 54,0 % | +2,2 | 878 | ||
| 53,8 % | −1,0 | 657 | ||
| 53,7 % | −2,4 | 419 | ||
| 53,2 % | +1,3 | 612 | ||
| 53,2 % | +2,1 | 144 | ||
| 53,1 % | +1,7 | 430 | ||
| 52,9 % | −0,3 | 88 | ||
| 52,8 % | −1,3 | 298 | ||
| 52,7 % | −1,7 | 305 | ||
| 52,5 % | +1,0 | 103 | ||
| 52,3 % | +0,2 | 81 | ||
| 52,2 % | +2,0 | 1.590 | ||
| 52,1 % | −1,8 | 1.653 | ||
| 52,1 % | +2,4 | 114 | ||
| 52,0 % | −0,1 | 967 | ||
| 51,9 % | +0,9 | 1.391 | ||
| 51,6 % | −0,7 | 1.067 | ||
| 51,3 % | −0,7 | 974 | ||
| 51,1 % | −3,0 | 601 | ||
| 50,7 % | −0,4 | 312 | ||
| 50,6 % | −0,5 | 413 | ||
| 50,4 % | −2,5 | 702 | ||
| 50,4 % | +1,8 | 670 | ||
| 50,4 % | −2,1 | 427 | ||
| 50,4 % | −1,3 | 215 | ||
| 50,2 % | −1,7 | 245 | ||
| 50,0 % | +0,4 | 435 | ||
| 50,0 % | −2,4 | 353 | ||
| 49,7 % | +1,8 | 463 | ||
| 49,5 % | +0,3 | 378 | ||
| 49,3 % | −0,6 | 164 | ||
| 49,2 % | +0,2 | 1.277 | ||
| 49,0 % | −2,0 | 420 | ||
| 48,3 % | −3,4 | 410 | ||
| 48,1 % | −2,9 | 1.614 | ||
| 47,8 % | −5,4 | 787 | ||
| 47,7 % | −4,0 | 730 | ||
| 47,6 % | −7,0 | 86 | ||
| 47,4 % | −1,6 | 1.202 | ||
| 47,4 % | −6,7 | 184 | ||
| 46,9 % | −2,3 | 812 | ||
| 46,6 % | −4,5 | 618 | ||
| 45,8 % | −3,1 | 1.134 | ||
| 45,7 % | −6,6 | 209 | ||
| 45,6 % | −6,5 | 663 | ||
| 45,5 % | −3,8 | 1.031 | ||
| 45,3 % | −7,2 | 118 | ||
| 45,3 % | −5,8 | 93 | ||
| 44,1 % | −5,3 | 216 | ||
| 43,8 % | −7,4 | 344 | ||
| 39,6 % | −12,4 | 69 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.