Yuumi vs Skarner
44.0 % 56.0 %
Yuumi, 100 maçın 44 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.3 % −5.3 bekl. fark
Skarner vs YuumiKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Yuumi için Skarner karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Skarner kazanıyor50 %Yuumi kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| 52.8 % | 36 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %44.1 · 68 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Yuumi için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.2 % | +6.3 | 143 | ||
| 61.7 % | +5.9 | 107 | ||
| 56.1 % | +5.8 | 107 | ||
| 55.4 % | +1.9 | 112 | ||
| 55.1 % | +0.4 | 127 | ||
| 55.0 % | +6.2 | 1.212 | ||
| 54.5 % | +2.3 | 887 | ||
| 54.4 % | +5.0 | 1.249 | ||
| 54.0 % | +1.1 | 363 | ||
| 54.0 % | +2.7 | 300 | ||
| 53.0 % | +1.2 | 100 | ||
| 52.2 % | +4.6 | 297 | ||
| 52.0 % | +1.5 | 152 | ||
| 51.7 % | +4.3 | 2.255 | ||
| 51.5 % | +3.6 | 1.811 | ||
| 51.5 % | +3.5 | 1.144 | ||
| 51.2 % | +3.3 | 244 | ||
| 51.0 % | +3.3 | 1.076 | ||
| 50.9 % | +2.7 | 996 | ||
| 50.8 % | +1.4 | 2.549 | ||
| 50.5 % | +2.3 | 3.591 | ||
| 50.3 % | −3.7 | 348 | ||
| 50.2 % | +2.7 | 647 | ||
| 50.2 % | −1.6 | 281 | ||
| 50.1 % | +0.5 | 1.946 | ||
| 50.1 % | +3.2 | 1.278 | ||
| 50.1 % | +0.4 | 563 | ||
| 49.8 % | +2.4 | 3.199 | ||
| 49.6 % | +0.6 | 125 | ||
| 49.2 % | +1.5 | 2.597 | ||
| 49.2 % | +2.1 | 559 | ||
| 49.0 % | ±0.0 | 1.639 | ||
| 48.9 % | +1.6 | 3.713 | ||
| 48.7 % | +0.6 | 6.945 | ||
| 48.3 % | −0.4 | 741 | ||
| 48.2 % | −1.2 | 2.563 | ||
| 48.1 % | +1.3 | 644 | ||
| 48.1 % | +0.1 | 341 | ||
| 48.0 % | −1.4 | 471 | ||
| 47.8 % | −0.7 | 224 | ||
| 47.8 % | −2.7 | 134 | ||
| 47.3 % | +0.8 | 2.181 | ||
| 47.3 % | −1.6 | 319 | ||
| 47.2 % | −0.2 | 2.282 | ||
| 47.2 % | +0.2 | 1.347 | ||
| 47.1 % | +0.3 | 1.150 | ||
| 47.1 % | −1.4 | 1.082 | ||
| 47.1 % | +1.2 | 435 | ||
| 47.0 % | −1.7 | 338 | ||
| 46.7 % | −2.6 | 332 | ||
| 46.2 % | −0.8 | 329 | ||
| 45.6 % | −5.5 | 114 | ||
| 45.2 % | −1.0 | 3.701 | ||
| 45.1 % | −1.5 | 3.006 | ||
| 44.7 % | −2.2 | 2.118 | ||
| 44.2 % | −2.2 | 5.725 | ||
| 44.2 % | −4.4 | 4.531 | ||
| 44.0 % | −5.3 | 100 | ||
| 42.6 % | −3.3 | 1.682 | ||
| 42.4 % | −3.9 | 1.707 | ||
| 41.3 % | −5.7 | 310 | ||
| 41.2 % | −8.2 | 233 | ||
| 36.4 % | −13.0 | 107 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.