Xerath vs Jarvan IV
80.5 % 19.5 %
Xerath, 23 maçın 19 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.9 % +28.6 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 23 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Jarvan IV vs XerathKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Xerath için Jarvan IV karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jarvan IV kazanıyor50 %Xerath kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: 17 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Xerath için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 80.5 % | +28.6 | 23 | ||
| 64.2 % | +9.7 | 260 | ||
| 62.8 % | +7.0 | 366 | ||
| 61.2 % | +5.6 | 107 | ||
| 60.1 % | +3.9 | 510 | ||
| 60.1 % | +3.5 | 159 | ||
| 58.6 % | +4.5 | 173 | ||
| 57.4 % | +5.2 | 498 | ||
| 57.1 % | +2.6 | 1.748 | ||
| 56.5 % | +5.1 | 392 | ||
| 56.5 % | +2.7 | 236 | ||
| 56.3 % | +4.6 | 610 | ||
| 56.2 % | +0.1 | 812 | ||
| 56.0 % | +4.8 | 106 | ||
| 54.6 % | +4.1 | 232 | ||
| 54.4 % | +4.2 | 2.338 | ||
| 54.4 % | −0.8 | 430 | ||
| 54.3 % | +0.8 | 329 | ||
| 54.3 % | +3.4 | 277 | ||
| 54.1 % | +3.9 | 335 | ||
| 54.1 % | +1.9 | 183 | ||
| 54.0 % | +0.3 | 1.673 | ||
| 53.9 % | −3.7 | 138 | ||
| 53.2 % | +0.4 | 2.254 | ||
| 53.1 % | +3.4 | 78 | ||
| 53.0 % | −1.6 | 604 | ||
| 52.9 % | +2.3 | 1.379 | ||
| 52.3 % | +0.6 | 1.348 | ||
| 52.0 % | +0.5 | 1.322 | ||
| 51.5 % | +1.2 | 2.743 | ||
| 51.4 % | +2.6 | 237 | ||
| 51.3 % | ±0.0 | 419 | ||
| 51.1 % | −0.2 | 954 | ||
| 50.9 % | ±0.0 | 3.460 | ||
| 50.9 % | −1.6 | 1.189 | ||
| 50.7 % | −1.3 | 2.308 | ||
| 50.6 % | −1.6 | 363 | ||
| 50.5 % | +0.3 | 2.004 | ||
| 50.5 % | −2.3 | 917 | ||
| 50.5 % | −0.7 | 669 | ||
| 50.4 % | +0.3 | 92 | ||
| 50.3 % | −1.0 | 753 | ||
| 49.5 % | −3.8 | 1.579 | ||
| 49.4 % | −2.1 | 344 | ||
| 49.0 % | −2.1 | 2.947 | ||
| 48.9 % | −4.3 | 1.700 | ||
| 48.8 % | −2.7 | 2.642 | ||
| 48.6 % | −1.3 | 209 | ||
| 48.3 % | −2.1 | 170 | ||
| 48.1 % | −5.4 | 457 | ||
| 47.8 % | −4.5 | 1.306 | ||
| 47.8 % | −4.3 | 122 | ||
| 47.7 % | −3.8 | 495 | ||
| 47.7 % | −2.6 | 94 | ||
| 47.5 % | −5.4 | 732 | ||
| 47.3 % | −4.9 | 1.450 | ||
| 46.6 % | −5.6 | 774 | ||
| 46.3 % | −4.0 | 2.708 | ||
| 46.3 % | −2.2 | 98 | ||
| 45.8 % | −4.5 | 217 | ||
| 45.7 % | −6.5 | 645 | ||
| 45.3 % | −6.7 | 72 | ||
| 45.2 % | −4.2 | 159 | ||
| 45.1 % | −5.8 | 1.069 | ||
| 45.0 % | −4.3 | 106 | ||
| 44.1 % | −5.2 | 315 | ||
| 43.4 % | −6.8 | 1.925 | ||
| 42.7 % | −8.3 | 184 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.