Xerath vs Azir
54.6 % 45.4 %
Xerath, 152 maçın 83 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 54.4 % +0.2 bekl. fark
Azir vs XerathKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Xerath için Azir karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Azir kazanıyor50 %Xerath kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| 44.2 % | 43 | ||
| 57.8 % | 45 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 9 |
Yama 26.20: %48.8 · 84 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Xerath için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.9 % | +6.6 | 339 | ||
| 59.6 % | +8.9 | 218 | ||
| 58.5 % | +7.6 | 106 | ||
| 58.0 % | +7.5 | 138 | ||
| 57.4 % | +7.2 | 455 | ||
| 56.6 % | +5.2 | 205 | ||
| 54.6 % | +0.2 | 152 | ||
| 54.5 % | +4.8 | 530 | ||
| 53.8 % | +3.2 | 489 | ||
| 53.7 % | +1.1 | 542 | ||
| 53.3 % | +2.2 | 617 | ||
| 53.3 % | −0.3 | 274 | ||
| 52.7 % | +1.1 | 220 | ||
| 52.2 % | +1.1 | 876 | ||
| 52.2 % | −1.3 | 115 | ||
| 51.6 % | +3.3 | 314 | ||
| 51.4 % | +0.7 | 111 | ||
| 51.3 % | +0.7 | 1.334 | ||
| 51.2 % | +1.1 | 244 | ||
| 51.0 % | −1.6 | 243 | ||
| 50.6 % | +0.7 | 466 | ||
| 50.6 % | −0.8 | 271 | ||
| 50.4 % | +0.1 | 464 | ||
| 49.3 % | −5.1 | 142 | ||
| 48.9 % | −1.9 | 685 | ||
| 48.9 % | −1.5 | 458 | ||
| 48.9 % | −2.6 | 425 | ||
| 48.8 % | −1.3 | 685 | ||
| 48.8 % | −2.2 | 160 | ||
| 48.6 % | −3.1 | 683 | ||
| 48.4 % | −2.2 | 804 | ||
| 48.3 % | −2.1 | 261 | ||
| 48.2 % | −1.8 | 220 | ||
| 47.4 % | −2.6 | 485 | ||
| 46.6 % | −5.3 | 103 | ||
| 46.4 % | −4.7 | 562 | ||
| 45.1 % | −4.9 | 472 | ||
| 44.6 % | −6.6 | 166 | ||
| 44.4 % | −5.0 | 288 | ||
| 44.4 % | −5.5 | 124 | ||
| 43.6 % | −7.1 | 188 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.