Warwick vs Akali
56.4 % 43.6 %
Warwick, 140 maçın 79 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.3 % +4.1 bekl. fark
Akali vs WarwickKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Warwick için Akali karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Akali kazanıyor50 %Warwick kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| 53.1 % | 49 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %60.6 · 94 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Warwick için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.8 % | +10.8 | 207 | ||
| 61.7 % | +10.5 | 373 | ||
| 59.0 % | +7.7 | 332 | ||
| 57.0 % | +6.0 | 114 | ||
| 56.5 % | +2.0 | 237 | ||
| 56.4 % | +4.1 | 140 | ||
| 56.0 % | +4.1 | 411 | ||
| 54.8 % | +3.4 | 197 | ||
| 54.5 % | +2.0 | 290 | ||
| 54.5 % | +5.1 | 235 | ||
| 54.4 % | +3.2 | 425 | ||
| 54.1 % | +2.8 | 329 | ||
| 53.2 % | +1.0 | 222 | ||
| 53.0 % | +1.6 | 581 | ||
| 52.6 % | −1.1 | 247 | ||
| 52.6 % | +2.1 | 173 | ||
| 52.6 % | +1.2 | 133 | ||
| 52.4 % | +1.1 | 170 | ||
| 51.4 % | +0.5 | 251 | ||
| 50.8 % | −0.1 | 356 | ||
| 50.6 % | +0.6 | 336 | ||
| 50.5 % | −2.0 | 109 | ||
| 49.8 % | −1.1 | 448 | ||
| 49.6 % | ±0.0 | 141 | ||
| 49.3 % | −2.2 | 381 | ||
| 49.1 % | −0.7 | 112 | ||
| 49.0 % | −3.5 | 402 | ||
| 49.0 % | −3.5 | 304 | ||
| 48.9 % | −1.7 | 532 | ||
| 48.8 % | −2.2 | 293 | ||
| 47.6 % | −4.3 | 189 | ||
| 47.6 % | −3.1 | 170 | ||
| 47.3 % | −3.1 | 207 | ||
| 46.6 % | −6.3 | 178 | ||
| 46.3 % | −4.8 | 227 | ||
| 46.1 % | −6.0 | 152 | ||
| 45.3 % | −4.5 | 212 | ||
| 44.8 % | −5.9 | 105 | ||
| 44.7 % | −5.2 | 275 | ||
| 44.7 % | −5.7 | 188 | ||
| 44.4 % | −8.4 | 124 | ||
| 44.3 % | −6.9 | 106 | ||
| 43.7 % | −6.7 | 167 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.