Vladimir vs Smolder
51.3 % 48.7 %
Vladimir, 78 maçın 40 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 55.4 % −4.1 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 78 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Smolder vs VladimirKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Vladimir için Smolder karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Smolder kazanıyor50 %Vladimir kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %49.1 · 53 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Vladimir için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 67.3 % | +14.6 | 107 | ||
| 55.6 % | +3.6 | 142 | ||
| 55.5 % | +0.5 | 344 | ||
| 55.3 % | +6.3 | 427 | ||
| 55.0 % | +1.7 | 100 | ||
| 54.6 % | +2.1 | 460 | ||
| 54.3 % | +4.1 | 116 | ||
| 53.8 % | +3.1 | 320 | ||
| 53.8 % | +3.3 | 130 | ||
| 53.6 % | +0.8 | 939 | ||
| 53.5 % | +2.8 | 492 | ||
| 53.5 % | −0.2 | 245 | ||
| 53.4 % | +2.9 | 618 | ||
| 53.3 % | +1.5 | 323 | ||
| 53.1 % | +2.7 | 1.093 | ||
| 53.0 % | +3.2 | 838 | ||
| 52.9 % | +1.2 | 446 | ||
| 52.5 % | −1.8 | 415 | ||
| 52.4 % | +1.5 | 1.778 | ||
| 52.3 % | +2.0 | 1.372 | ||
| 52.3 % | +1.9 | 579 | ||
| 52.2 % | −2.6 | 412 | ||
| 52.2 % | ±0.0 | 184 | ||
| 52.1 % | ±0.0 | 730 | ||
| 51.5 % | +0.5 | 235 | ||
| 51.3 % | +1.4 | 493 | ||
| 51.3 % | −4.1 | 78 | ||
| 51.2 % | +1.0 | 1.245 | ||
| 50.8 % | −1.0 | 1.269 | ||
| 50.7 % | +0.5 | 203 | ||
| 50.4 % | ±0.0 | 385 | ||
| 49.6 % | −0.7 | 653 | ||
| 49.6 % | −1.4 | 468 | ||
| 49.5 % | −1.1 | 1.094 | ||
| 49.5 % | −1.1 | 754 | ||
| 49.4 % | −1.6 | 924 | ||
| 49.2 % | −0.6 | 522 | ||
| 49.2 % | −1.6 | 388 | ||
| 49.1 % | −2.0 | 896 | ||
| 49.0 % | −1.1 | 574 | ||
| 47.7 % | −1.6 | 661 | ||
| 47.2 % | −4.4 | 106 | ||
| 47.0 % | −4.6 | 389 | ||
| 46.6 % | −4.3 | 238 | ||
| 46.5 % | −4.1 | 346 | ||
| 45.6 % | −8.6 | 248 | ||
| 45.0 % | −6.0 | 1.019 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.