Vladimir vs Azir
49.5 % 50.5 %
Vladimir, 105 maçın 52 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 54.2 % −4.7 bekl. fark
Azir vs VladimirKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Vladimir için Azir karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Azir kazanıyor50 %Vladimir kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| 60.0 % | 30 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 13 |
Yama 26.20: %53.2 · 47 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Vladimir için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.6 % | +5.8 | 113 | ||
| 54.7 % | +4.5 | 254 | ||
| 54.6 % | +4.3 | 381 | ||
| 54.1 % | +3.2 | 157 | ||
| 53.8 % | +3.5 | 299 | ||
| 53.7 % | +0.5 | 190 | ||
| 53.6 % | +5.5 | 194 | ||
| 53.3 % | +2.2 | 152 | ||
| 53.2 % | +2.2 | 545 | ||
| 52.9 % | +2.1 | 263 | ||
| 52.5 % | +2.5 | 242 | ||
| 52.4 % | +2.2 | 105 | ||
| 52.3 % | +2.4 | 629 | ||
| 52.3 % | −3.3 | 155 | ||
| 52.3 % | −0.8 | 128 | ||
| 52.1 % | +1.9 | 831 | ||
| 51.8 % | −0.7 | 427 | ||
| 51.6 % | +1.3 | 512 | ||
| 51.6 % | +0.4 | 219 | ||
| 51.3 % | +0.6 | 520 | ||
| 51.2 % | +1.6 | 201 | ||
| 51.1 % | −0.6 | 567 | ||
| 50.5 % | −1.4 | 212 | ||
| 50.2 % | +0.5 | 253 | ||
| 49.5 % | +0.7 | 319 | ||
| 49.5 % | −4.7 | 105 | ||
| 49.4 % | −1.4 | 397 | ||
| 49.2 % | −2.1 | 315 | ||
| 49.2 % | ±0.0 | 193 | ||
| 48.2 % | −1.7 | 303 | ||
| 47.9 % | −3.0 | 411 | ||
| 47.3 % | −2.4 | 110 | ||
| 46.8 % | −3.6 | 342 | ||
| 46.7 % | −7.8 | 199 | ||
| 46.4 % | −5.6 | 209 | ||
| 46.2 % | −3.9 | 195 | ||
| 45.5 % | −5.3 | 198 | ||
| 44.7 % | −5.8 | 486 | ||
| 44.3 % | −5.6 | 158 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.