Veigar vs Zilean
56,9 % 43,1 %
Veigar, 118 maçın 67 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48,1 % +8,8 bekl. fark
Zilean vs VeigarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Veigar için Zilean karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zilean kazanıyor50 %Veigar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %49,5 · 80 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Veigar için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56,9 % | +8,8 | 118 | ||
| 56,0 % | +5,8 | 149 | ||
| 55,2 % | +6,0 | 198 | ||
| 54,4 % | +7,2 | 236 | ||
| 53,9 % | +3,9 | 566 | ||
| 51,8 % | +3,3 | 396 | ||
| 51,5 % | +3,1 | 361 | ||
| 51,0 % | −2,0 | 266 | ||
| 49,5 % | +1,8 | 1.662 | ||
| 49,5 % | +0,2 | 402 | ||
| 48,5 % | +0,9 | 892 | ||
| 48,4 % | +1,2 | 169 | ||
| 48,2 % | +1,5 | 189 | ||
| 47,9 % | −0,7 | 823 | ||
| 47,7 % | +0,8 | 898 | ||
| 47,6 % | +0,7 | 446 | ||
| 47,3 % | −1,4 | 465 | ||
| 46,6 % | −0,2 | 579 | ||
| 45,9 % | −1,8 | 215 | ||
| 45,7 % | −1,6 | 311 | ||
| 45,2 % | −0,9 | 753 | ||
| 44,8 % | −2,6 | 305 | ||
| 44,8 % | −1,9 | 286 | ||
| 44,2 % | −3,2 | 766 | ||
| 44,0 % | −5,6 | 425 | ||
| 43,7 % | −4,0 | 394 | ||
| 43,4 % | −4,1 | 347 | ||
| 42,7 % | −7,1 | 297 | ||
| 42,0 % | −6,1 | 452 | ||
| 41,3 % | −5,5 | 192 | ||
| 36,5 % | −10,5 | 342 | ||
| 35,6 % | −12,8 | 220 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.