Veigar vs Karma
26.1 % 73.9 %
Veigar, 23 maçın 6 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.9 % −25.8 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 23 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Karma vs VeigarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Veigar için Karma karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Karma kazanıyor50 %Veigar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: 11 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Veigar için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.5 % | +5.3 | 210 | ||
| 58.4 % | +6.6 | 125 | ||
| 57.9 % | +6.4 | 428 | ||
| 57.1 % | +7.8 | 112 | ||
| 56.9 % | +4.6 | 318 | ||
| 56.0 % | +1.4 | 579 | ||
| 55.6 % | +5.3 | 126 | ||
| 55.4 % | +0.9 | 258 | ||
| 55.1 % | +6.7 | 486 | ||
| 53.5 % | +2.3 | 230 | ||
| 53.4 % | +2.7 | 421 | ||
| 52.8 % | +2.8 | 585 | ||
| 52.0 % | +0.5 | 709 | ||
| 51.8 % | −0.7 | 758 | ||
| 51.7 % | +1.4 | 286 | ||
| 51.4 % | +1.1 | 354 | ||
| 51.4 % | +0.7 | 107 | ||
| 51.3 % | +1.4 | 503 | ||
| 51.1 % | +1.0 | 1.050 | ||
| 51.0 % | +1.5 | 917 | ||
| 51.0 % | +1.3 | 796 | ||
| 51.0 % | −0.5 | 147 | ||
| 50.9 % | −1.7 | 163 | ||
| 50.7 % | +0.7 | 134 | ||
| 50.5 % | +0.4 | 1.242 | ||
| 50.4 % | −0.1 | 1.336 | ||
| 50.4 % | −0.1 | 770 | ||
| 50.4 % | −3.2 | 383 | ||
| 50.4 % | −1.5 | 141 | ||
| 50.3 % | +0.4 | 286 | ||
| 49.4 % | ±0.0 | 180 | ||
| 49.2 % | −1.4 | 1.014 | ||
| 49.2 % | −0.8 | 313 | ||
| 49.1 % | −1.2 | 269 | ||
| 48.8 % | −1.1 | 1.178 | ||
| 48.4 % | −0.6 | 599 | ||
| 47.9 % | −2.9 | 825 | ||
| 47.9 % | −2.2 | 599 | ||
| 47.8 % | −3.2 | 314 | ||
| 47.5 % | −2.6 | 204 | ||
| 47.5 % | −5.6 | 139 | ||
| 46.9 % | −2.8 | 525 | ||
| 46.4 % | −5.2 | 947 | ||
| 45.7 % | −3.9 | 449 | ||
| 45.0 % | −4.8 | 816 | ||
| 42.8 % | −6.9 | 661 | ||
| 26.1 % | −25.8 | 23 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.