Veigar vs Zoe
49.3 % 50.7 %
Veigar, 229 maçın 113 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.9 % −0.6 bekl. fark
Zoe vs VeigarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Veigar için Zoe karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zoe kazanıyor50 %Veigar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| 46.0 % | 50 | ||
| 50.0 % | 50 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %50.4 · 127 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Veigar için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.7 % | +6.5 | 145 | ||
| 55.8 % | +4.6 | 294 | ||
| 55.7 % | +3.3 | 230 | ||
| 55.4 % | +0.3 | 386 | ||
| 55.2 % | +4.4 | 172 | ||
| 54.9 % | +0.7 | 182 | ||
| 54.2 % | +2.9 | 487 | ||
| 53.7 % | +5.6 | 348 | ||
| 53.4 % | +3.0 | 401 | ||
| 53.1 % | +0.7 | 518 | ||
| 52.6 % | +2.9 | 135 | ||
| 52.3 % | +1.9 | 692 | ||
| 51.8 % | +1.2 | 923 | ||
| 51.8 % | +0.9 | 556 | ||
| 51.8 % | +1.3 | 251 | ||
| 51.6 % | +0.2 | 281 | ||
| 51.5 % | +1.4 | 332 | ||
| 51.0 % | −0.7 | 104 | ||
| 50.8 % | +1.0 | 651 | ||
| 50.8 % | +1.3 | 541 | ||
| 50.7 % | +0.4 | 144 | ||
| 50.0 % | −0.9 | 714 | ||
| 50.0 % | −3.4 | 264 | ||
| 49.7 % | −0.7 | 873 | ||
| 49.7 % | +0.5 | 433 | ||
| 49.4 % | −0.5 | 812 | ||
| 49.3 % | −0.6 | 229 | ||
| 49.1 % | −2.1 | 116 | ||
| 48.6 % | −1.9 | 181 | ||
| 48.5 % | −2.5 | 206 | ||
| 48.0 % | −1.8 | 202 | ||
| 47.9 % | −3.0 | 603 | ||
| 47.6 % | −3.6 | 208 | ||
| 47.4 % | −2.4 | 403 | ||
| 47.2 % | −3.0 | 379 | ||
| 46.6 % | −5.4 | 116 | ||
| 45.9 % | −5.6 | 651 | ||
| 45.3 % | −4.9 | 572 | ||
| 44.2 % | −5.5 | 326 | ||
| 42.7 % | −7.1 | 473 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.