Talon vs Master Yi
49.1 % 50.9 %
Talon, 909 maçın 446 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.6 % −0.5 bekl. fark
Master Yi vs TalonKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Talon için Master Yi karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Master Yi kazanıyor50 %Talon kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 26 | ||
| 39.2 % | 51 | ||
| 52.4 % | 42 | ||
| 54.2 % | 72 | ||
| 52.6 % | 114 | ||
| 45.1 % | 237 | ||
| 50.2 % | 225 | ||
| 56.0 % | 75 | ||
| 64.5 % | 31 | ||
| 44.4 % | 36 |
Yama 26.20: %51.6 · 537 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Talon için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.0 % | +0.4 | 116 | ||
| 55.8 % | +5.8 | 181 | ||
| 55.6 % | +6.0 | 239 | ||
| 55.3 % | +3.9 | 1.050 | ||
| 55.1 % | +4.5 | 107 | ||
| 54.8 % | +2.8 | 1.118 | ||
| 53.8 % | −0.2 | 119 | ||
| 53.3 % | +2.5 | 760 | ||
| 53.0 % | +3.2 | 328 | ||
| 52.3 % | +2.1 | 610 | ||
| 52.1 % | +3.0 | 338 | ||
| 52.0 % | +0.6 | 506 | ||
| 51.8 % | +1.4 | 137 | ||
| 51.7 % | +0.7 | 1.221 | ||
| 51.7 % | +2.6 | 596 | ||
| 51.7 % | −0.4 | 236 | ||
| 51.6 % | ±0.0 | 502 | ||
| 51.1 % | +1.6 | 534 | ||
| 50.8 % | +0.5 | 130 | ||
| 50.6 % | −2.0 | 567 | ||
| 50.5 % | −0.4 | 184 | ||
| 50.5 % | +0.2 | 107 | ||
| 50.4 % | −0.4 | 992 | ||
| 50.4 % | −1.0 | 238 | ||
| 50.3 % | +0.1 | 599 | ||
| 50.3 % | +0.7 | 143 | ||
| 50.2 % | −0.9 | 251 | ||
| 50.0 % | −2.8 | 392 | ||
| 49.9 % | −0.6 | 850 | ||
| 49.9 % | −0.5 | 415 | ||
| 49.8 % | +1.5 | 201 | ||
| 49.7 % | −1.4 | 477 | ||
| 49.5 % | −1.4 | 1.209 | ||
| 49.5 % | −0.8 | 471 | ||
| 49.5 % | +0.6 | 273 | ||
| 49.4 % | +1.0 | 257 | ||
| 49.2 % | +0.4 | 885 | ||
| 49.2 % | −1.4 | 786 | ||
| 49.1 % | −2.1 | 1.706 | ||
| 49.1 % | −0.5 | 909 | ||
| 48.8 % | −0.3 | 582 | ||
| 48.8 % | +1.6 | 123 | ||
| 48.7 % | −1.9 | 197 | ||
| 48.6 % | −1.2 | 321 | ||
| 48.2 % | −2.0 | 114 | ||
| 48.1 % | −0.8 | 183 | ||
| 47.7 % | −0.7 | 997 | ||
| 47.3 % | −4.1 | 112 | ||
| 46.3 % | −2.1 | 348 | ||
| 45.6 % | −3.4 | 445 | ||
| 45.2 % | −4.4 | 279 | ||
| 43.8 % | −3.3 | 258 | ||
| 43.7 % | −5.3 | 536 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.