Talon vs Gragas

Orman · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 155 maç

Talon, 155 maçın 75 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.6 % −2.2 bekl. fark

Gragas vs Talon

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Talon için Gragas karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıGragas kazanıyor50 %Talon kazanıyorMaç
Ironçok az maç —
Bronzeçok az maç 4
Silverçok az maç 1
Goldçok az maç 12
Platinumçok az maç 11
Emerald43.5 % 46
Diamond53.7 % 41
Masterçok az maç 19
Grandmasterçok az maç 6
Challengerçok az maç 15

Yama 26.20: %46.5 · 101 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Talon için diğer Orman eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Locke57.9 %+2.6152
Quinn54.7 %+3.9243
Pantheon54.2 %+0.8168
Jayce53.8 %+1.3340
Jarvan IV53.7 %+2.71.041
Udyr53.7 %+3.6324
Kha'Zix53.6 %+2.01.599
Maokai53.5 %+2.5114
Viego53.2 %+2.01.504
Malphite53.1 %+2.6162
Fizz52.9 %+3.2140
Vi52.7 %+0.7734
Kindred52.7 %+3.0469
Volibear52.7 %+1.7201
Ambessa52.2 %+0.2157
Darius52.1 %+1.6119
Lillia51.9 %+2.8815
Aatrox51.7 %+1.4178
Shaco51.6 %+1.0865
Bel'Veth51.4 %+2.2473
Sejuani51.1 %+2.2407
Ekko51.0 %+0.8880
Nocturne51.0 %−0.2719
Xin Zhao50.9 %−0.2379
Briar50.8 %+1.2717
Skarner50.8 %+0.3250
Zyra50.8 %+2.2250
Taliyah50.8 %+2.9183
Sylas50.7 %+0.31.255
Amumu50.7 %+2.2367
Qiyana50.6 %−0.61.714
Nunu & Willump50.5 %−0.2329
Graves50.2 %−0.61.675
Master Yi50.2 %+0.41.316
Shyvana50.1 %+0.8746
Hecarim49.9 %−1.01.139
Kayn49.8 %−0.71.399
Jax49.7 %−1.3145
Cho'Gath49.6 %+0.71.253
Zed49.6 %−3.3563
Karthus49.6 %−1.2280
Evelynn49.5 %−0.3459
Elise49.4 %+0.3796
Ivern49.3 %+0.2205
Rengar49.1 %−3.8793
Diana49.1 %−1.8693
Naafiri49.1 %−1.4570
Wukong48.9 %+0.51.444
Gragas48.4 %−2.2155
Lee Sin48.1 %−3.12.421
Fiddlesticks46.8 %−2.9391
Trundle46.3 %−2.8123
Rek'Sai45.7 %−3.2293
Gwen45.7 %−4.2162
Teemo45.5 %−4.3112
Nidalee44.9 %−4.1731
Rammus43.7 %−3.1364
Zac43.2 %−5.1511
Warwick42.3 %−6.7620

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.