Tahm Kench vs Mel
61.5 % 38.5 %
Tahm Kench, 104 maçın 64 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 55.6 % +5.9 bekl. fark
Mel vs Tahm KenchKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Tahm Kench için Mel karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Mel kazanıyor50 %Tahm Kench kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %52.5 · 61 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Tahm Kench için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.5 % | +5.9 | 104 | ||
| 57.8 % | +10.3 | 102 | ||
| 55.2 % | +4.9 | 154 | ||
| 54.0 % | +2.4 | 424 | ||
| 53.9 % | −0.1 | 165 | ||
| 53.7 % | +4.7 | 294 | ||
| 53.3 % | +2.7 | 246 | ||
| 53.2 % | +2.7 | 237 | ||
| 52.5 % | +1.4 | 387 | ||
| 52.0 % | +3.6 | 177 | ||
| 51.2 % | +0.3 | 389 | ||
| 50.0 % | −0.6 | 336 | ||
| 49.9 % | +0.4 | 764 | ||
| 49.9 % | +1.4 | 437 | ||
| 49.7 % | +0.4 | 497 | ||
| 49.7 % | +0.3 | 398 | ||
| 49.5 % | −0.6 | 922 | ||
| 49.1 % | +1.3 | 320 | ||
| 48.9 % | +0.4 | 131 | ||
| 48.8 % | −0.6 | 783 | ||
| 48.8 % | +0.9 | 717 | ||
| 48.4 % | +0.6 | 535 | ||
| 48.1 % | +0.5 | 405 | ||
| 48.0 % | −0.5 | 173 | ||
| 47.4 % | −0.2 | 1.229 | ||
| 47.4 % | −0.3 | 327 | ||
| 47.3 % | −2.8 | 338 | ||
| 47.2 % | −1.7 | 496 | ||
| 47.0 % | −2.2 | 613 | ||
| 46.5 % | −1.5 | 144 | ||
| 46.2 % | −5.2 | 513 | ||
| 46.1 % | −3.3 | 204 | ||
| 44.7 % | −4.9 | 208 | ||
| 44.1 % | −5.3 | 349 | ||
| 43.6 % | −4.2 | 110 | ||
| 42.8 % | −5.4 | 278 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.