Tahm Kench vs Malzahar
56.0 % 44.0 %
Tahm Kench, 80 maçın 45 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.8 % +2.2 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 80 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Malzahar vs Tahm KenchKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Tahm Kench için Malzahar karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Malzahar kazanıyor50 %Tahm Kench kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %70.1 · 64 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Tahm Kench için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.3 % | +8.5 | 228 | ||
| 58.8 % | +4.2 | 727 | ||
| 56.9 % | +3.3 | 392 | ||
| 56.0 % | +2.2 | 80 | ||
| 55.0 % | +0.5 | 426 | ||
| 55.0 % | +3.5 | 130 | ||
| 54.0 % | +4.4 | 246 | ||
| 53.5 % | +3.7 | 443 | ||
| 53.4 % | +2.9 | 89 | ||
| 53.1 % | +3.4 | 524 | ||
| 52.8 % | +1.9 | 1.625 | ||
| 52.7 % | +3.1 | 162 | ||
| 51.7 % | −0.1 | 604 | ||
| 51.6 % | +4.2 | 408 | ||
| 51.5 % | +2.7 | 580 | ||
| 51.5 % | −1.5 | 188 | ||
| 51.3 % | +2.0 | 4.187 | ||
| 51.1 % | +2.6 | 441 | ||
| 50.7 % | −0.5 | 1.348 | ||
| 50.4 % | −0.4 | 637 | ||
| 50.4 % | −1.8 | 529 | ||
| 50.1 % | −0.1 | 3.424 | ||
| 50.1 % | −1.3 | 1.061 | ||
| 50.0 % | −0.1 | 156 | ||
| 49.4 % | −2.2 | 352 | ||
| 49.3 % | +0.9 | 2.137 | ||
| 49.1 % | −0.6 | 523 | ||
| 49.1 % | −1.0 | 326 | ||
| 48.9 % | −0.8 | 1.559 | ||
| 48.8 % | −2.8 | 1.928 | ||
| 48.8 % | +0.5 | 901 | ||
| 48.8 % | −1.5 | 452 | ||
| 48.7 % | −0.2 | 1.003 | ||
| 48.6 % | −0.5 | 938 | ||
| 48.5 % | −0.8 | 731 | ||
| 48.0 % | −1.0 | 2.633 | ||
| 47.9 % | −0.4 | 1.238 | ||
| 47.3 % | −1.4 | 207 | ||
| 47.0 % | −2.5 | 307 | ||
| 46.8 % | −3.3 | 1.933 | ||
| 46.7 % | −2.5 | 3.632 | ||
| 46.7 % | −1.0 | 2.980 | ||
| 46.7 % | −3.6 | 1.942 | ||
| 46.7 % | −4.7 | 283 | ||
| 46.5 % | −2.0 | 2.785 | ||
| 46.5 % | −2.8 | 1.687 | ||
| 46.4 % | −4.4 | 180 | ||
| 45.2 % | −3.8 | 1.078 | ||
| 44.4 % | −4.0 | 799 | ||
| 44.0 % | −4.8 | 895 | ||
| 43.5 % | −5.0 | 1.511 | ||
| 42.4 % | −6.2 | 971 | ||
| 41.9 % | −8.1 | 1.117 | ||
| 41.4 % | −7.3 | 341 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.