Tahm Kench vs Zyra
48.3 % 51.7 %
Tahm Kench, 147 maçın 71 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.1 % −1.8 bekl. fark
Zyra vs Tahm KenchKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Tahm Kench için Zyra karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zyra kazanıyor50 %Tahm Kench kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 41.5 % | 41 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %42.2 · 90 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Tahm Kench için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.0 % | +6.2 | 179 | ||
| 55.7 % | +5.3 | 115 | ||
| 54.9 % | +0.7 | 122 | ||
| 53.4 % | +1.7 | 322 | ||
| 53.4 % | +4.9 | 133 | ||
| 53.2 % | +1.4 | 284 | ||
| 52.4 % | +2.7 | 532 | ||
| 52.2 % | +2.8 | 226 | ||
| 50.8 % | −0.3 | 250 | ||
| 50.2 % | +1.1 | 325 | ||
| 50.0 % | +1.6 | 112 | ||
| 49.7 % | −1.1 | 165 | ||
| 49.5 % | +1.3 | 313 | ||
| 49.5 % | −1.6 | 301 | ||
| 49.4 % | −1.2 | 676 | ||
| 49.3 % | −0.5 | 572 | ||
| 49.1 % | +0.9 | 407 | ||
| 49.0 % | +0.6 | 243 | ||
| 48.7 % | −1.0 | 298 | ||
| 48.6 % | −1.3 | 370 | ||
| 48.3 % | −1.8 | 147 | ||
| 48.2 % | −0.2 | 247 | ||
| 48.0 % | −0.2 | 523 | ||
| 47.5 % | −1.8 | 120 | ||
| 47.1 % | −4.5 | 382 | ||
| 46.9 % | −3.3 | 243 | ||
| 46.6 % | −2.8 | 373 | ||
| 46.5 % | −3.0 | 460 | ||
| 46.3 % | −1.8 | 880 | ||
| 44.2 % | −5.9 | 154 | ||
| 43.5 % | −6.5 | 255 | ||
| 43.2 % | −5.0 | 222 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.