Sylas vs Cho'Gath

Orta · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 124 maç

Sylas, 124 maçın 64 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.4 % +3.2 bekl. fark

Cho'Gath vs Sylas

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Sylas için Cho'Gath karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıCho'Gath kazanıyor50 %Sylas kazanıyorMaç
Ironçok az maç 2
Bronzeçok az maç 5
Silverçok az maç 6
Goldçok az maç 6
Platinumçok az maç 15
Emerald56.7 % 30
Diamond61.1 % 36
Masterçok az maç 11
Grandmasterçok az maç 7
Challengerçok az maç 6

Yama 26.20: %45.6 · 68 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Sylas için diğer Orta eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Malphite64.1 %+17.1156
Diana54.9 %+5.9543
Akshan54.1 %+5.7229
Tristana52.9 %+4.4121
Irelia52.0 %+2.0408
Jayce51.8 %+1.5112
Mel51.6 %−1.1310
Cho'Gath51.6 %+3.2124
Zed51.3 %+2.21.377
Orianna51.3 %+0.3454
Ryze51.2 %−0.6408
Talon51.2 %+3.1252
Cassiopeia51.0 %+0.1210
Kassadin50.4 %+2.3335
Brand50.4 %+0.8115
Swain50.3 %+1.5171
Viktor50.0 %+2.01.259
Locke50.0 %+1.51.094
Lissandra49.9 %+1.9794
Fizz49.9 %+2.5752
Syndra49.8 %+1.3913
Anivia49.8 %+1.7265
Azir49.3 %−2.5209
Malzahar49.0 %+0.5661
Ekko48.8 %+2.0711
Ahri48.5 %+0.51.851
Qiyana47.9 %−0.9403
Naafiri47.7 %−1.1130
Vladimir47.4 %−0.4538
Twisted Fate47.3 %−0.4892
LeBlanc47.3 %−0.1715
Yasuo46.9 %−1.31.390
Aurelion Sol46.7 %−1.9227
Veigar46.6 %−1.0496
Lux46.5 %−0.6548
Pantheon46.5 %+0.7170
Xerath46.4 %−1.0545
Yone45.9 %−1.61.528
Katarina45.7 %−2.1855
Galio45.5 %−3.3756
Annie45.3 %−2.6181
Zoe45.2 %−2.3365
Akali44.8 %−4.11.156
Hwei44.3 %−3.0463
Nasus43.9 %−3.4171
Aurora43.6 %−3.8401
Vex41.9 %−3.8565
Taliyah40.4 %−7.9235
Gragas31.4 %−13.5102

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.