Sylas vs Yone

Orta · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 1.086 maç

Sylas, 1.086 maçın 501 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.4 % −1.3 bekl. fark

Yone vs Sylas

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Sylas için Yone karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıYone kazanıyor50 %Sylas kazanıyorMaç
Iron45.5 % 44
Bronze50.7 % 73
Silver41.0 % 61
Gold47.9 % 73
Platinum32.8 % 122
Emerald43.2 % 250
Diamond48.1 % 241
Master55.4 % 74
Grandmaster49.1 % 53
Challenger55.8 % 95

Yama 26.20: %44.4 · 574 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Sylas için diğer Orta eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Malphite66.4 %+19.6116
Diana55.6 %+6.1385
Akshan53.0 %+4.6149
Lissandra52.8 %+5.4561
Zed52.4 %+3.21.001
Ryze52.4 %+0.4292
Mel52.0 %−1.1223
Swain51.3 %+3.4115
Irelia50.7 %+1.3292
Kassadin50.7 %+2.4270
Talon50.6 %+2.3180
Azir50.3 %−1.4155
Anivia50.0 %+2.6190
Cassiopeia50.0 %−0.6152
Malzahar49.8 %+1.8466
Syndra49.5 %+1.1657
Locke49.4 %+1.1814
Fizz49.4 %+1.6553
Ekko49.4 %+3.1536
Zoe49.1 %+1.5265
Vladimir49.0 %+1.5390
LeBlanc48.9 %+1.0519
Ahri48.5 %±0.01.356
Viktor48.0 %−0.2911
Twisted Fate47.9 %+0.2595
Katarina47.4 %−0.4641
Orianna47.4 %−3.3310
Annie47.2 %±0.0123
Xerath46.7 %−0.4375
Qiyana46.7 %−1.6300
Pantheon46.6 %+2.0118
Aurelion Sol46.5 %−2.1159
Veigar46.4 %−1.4364
Yasuo46.3 %−1.41.004
Yone46.1 %−1.31.086
Akali45.2 %−3.6831
Lux44.8 %−2.4395
Hwei44.6 %−2.9327
Galio43.8 %−4.9553
Nasus43.4 %−4.3129
Aurora42.4 %−4.3288
Vex41.0 %−4.6410
Taliyah38.7 %−9.9168

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.