Swain vs Zoe
44.8 % 55.2 %
Swain, 105 maçın 47 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.6 % −3.8 bekl. fark
Zoe vs SwainKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Swain için Zoe karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zoe kazanıyor50 %Swain kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %49.3 · 67 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Swain için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.1 % | +2.4 | 219 | ||
| 53.9 % | +4.8 | 1.556 | ||
| 53.9 % | +3.3 | 178 | ||
| 53.9 % | +2.2 | 152 | ||
| 53.8 % | +6.6 | 679 | ||
| 52.6 % | +3.1 | 133 | ||
| 52.3 % | −1.0 | 153 | ||
| 52.1 % | +4.9 | 234 | ||
| 51.9 % | +2.5 | 208 | ||
| 50.8 % | +0.8 | 628 | ||
| 50.6 % | +0.5 | 786 | ||
| 50.6 % | +3.6 | 176 | ||
| 50.0 % | +2.4 | 234 | ||
| 50.0 % | −2.6 | 214 | ||
| 49.6 % | +2.5 | 284 | ||
| 49.4 % | +2.0 | 449 | ||
| 49.3 % | +0.7 | 1.541 | ||
| 49.3 % | +2.5 | 1.346 | ||
| 49.3 % | +2.3 | 140 | ||
| 49.1 % | +2.2 | 878 | ||
| 48.5 % | +0.6 | 726 | ||
| 48.5 % | −0.9 | 534 | ||
| 48.2 % | +1.5 | 2.192 | ||
| 48.2 % | −0.8 | 595 | ||
| 48.2 % | +0.4 | 562 | ||
| 48.0 % | −1.3 | 171 | ||
| 47.5 % | −1.7 | 442 | ||
| 47.3 % | −1.2 | 1.360 | ||
| 47.3 % | +0.7 | 404 | ||
| 47.2 % | −4.4 | 108 | ||
| 47.1 % | +1.0 | 204 | ||
| 46.4 % | −2.7 | 291 | ||
| 46.3 % | −2.1 | 694 | ||
| 46.2 % | −1.8 | 972 | ||
| 46.1 % | −3.7 | 749 | ||
| 46.0 % | −2.7 | 692 | ||
| 45.9 % | −0.9 | 547 | ||
| 45.8 % | −0.8 | 640 | ||
| 45.5 % | −3.0 | 464 | ||
| 45.2 % | −2.8 | 429 | ||
| 44.9 % | −3.0 | 1.239 | ||
| 44.8 % | −5.6 | 689 | ||
| 44.8 % | −3.8 | 105 | ||
| 42.7 % | −5.0 | 947 | ||
| 41.5 % | −5.9 | 313 | ||
| 40.6 % | −7.7 | 106 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.