Swain vs Cho'Gath

Destek · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 82 maç

Swain, 82 maçın 45 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.7 % +2.2 bekl. fark

Şimdilik yalnızca 82 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.

Cho'Gath vs Swain

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Swain için Cho'Gath karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıCho'Gath kazanıyor50 %Swain kazanıyorMaç
Ironçok az maç 4
Bronzeçok az maç 15
Silverçok az maç 14
Goldçok az maç 17
Platinumçok az maç 10
Emeraldçok az maç 14
Diamondçok az maç 7
Masterçok az maç 1
Grandmasterçok az maç —
Challengerçok az maç —

Yama 26.20: %57.6 · 59 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Swain için diğer Destek eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Mel55.7 %+1.2332
Anivia55.6 %+5.4108
Malphite55.0 %+3.0222
Cho'Gath54.9 %+2.282
Alistar54.7 %+7.4958
Poppy54.4 %+7.3327
Shen53.6 %+4.1183
Nautilus53.2 %+4.12.282
Maokai52.4 %+4.7374
Elise51.8 %+3.7112
Sylas51.7 %+1.9302
Rakan51.5 %+4.0616
Renata51.3 %+4.0236
Ashe51.1 %−2.1231
Shaco50.0 %−0.3256
Pyke49.9 %−0.11.142
Pantheon49.9 %−0.2905
Tahm Kench49.7 %+0.8880
Camille49.5 %−3.3299
Galio49.5 %+2.0200
Leona49.3 %+2.61.907
Blitzcrank49.0 %+1.91.305
Sona49.0 %+1.9416
Soraka48.9 %+0.9829
Thresh48.7 %+1.93.132
Lux48.4 %−0.22.215
Braum48.4 %+1.6883
Senna48.1 %+0.21.086
Taric48.1 %+1.7287
Teemo47.8 %−1.3230
Hwei47.8 %−0.6138
Bard47.6 %−2.0599
Xerath47.5 %−1.9753
Neeko47.5 %−1.9402
Karma47.4 %−2.41.055
Milio47.4 %−0.9992
Morgana47.3 %−1.01.403
Rell46.5 %±0.0607
Fiddlesticks46.5 %−2.4101
Lulu46.4 %−2.21.888
Brand46.4 %−2.2993
Janna46.0 %−0.9789
Seraphine45.5 %−2.51.789
Yuumi45.5 %−5.1982
Amumu45.1 %−2.4133
Zoe44.9 %−4.1156
Zyra44.8 %−3.7683
Veigar44.7 %−7.5159
LeBlanc43.9 %−4.5148
Vel'Koz43.7 %−4.4632
Nami43.1 %−4.81.367
Zilean42.1 %−5.2447

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.