Swain vs Thresh
48.0 % 52.0 %
Swain, 1.303 maçın 625 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.0 % +1.0 bekl. fark
Thresh vs SwainKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Swain için Thresh karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Thresh kazanıyor50 %Swain kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 13 | ||
| 48.3 % | 60 | ||
| 54.8 % | 73 | ||
| 46.0 % | 139 | ||
| 47.0 % | 202 | ||
| 44.0 % | 384 | ||
| 50.5 % | 315 | ||
| 49.3 % | 75 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 23 |
Yama 26.20: %49.2 · 796 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Swain için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.6 % | −0.4 | 124 | ||
| 54.8 % | +6.8 | 387 | ||
| 54.2 % | +7.5 | 118 | ||
| 53.5 % | +5.7 | 144 | ||
| 52.6 % | +3.1 | 914 | ||
| 52.3 % | +1.7 | 128 | ||
| 51.9 % | +1.1 | 108 | ||
| 51.3 % | +2.7 | 868 | ||
| 51.3 % | +1.6 | 267 | ||
| 51.1 % | +0.6 | 470 | ||
| 51.1 % | +1.4 | 331 | ||
| 50.9 % | +0.9 | 381 | ||
| 50.8 % | +3.7 | 793 | ||
| 50.5 % | +3.4 | 275 | ||
| 50.1 % | +1.2 | 353 | ||
| 49.7 % | +1.1 | 441 | ||
| 49.2 % | −3.9 | 128 | ||
| 49.0 % | +1.7 | 349 | ||
| 48.7 % | +1.6 | 532 | ||
| 48.6 % | +0.3 | 333 | ||
| 48.0 % | +1.0 | 1.303 | ||
| 48.0 % | +0.6 | 171 | ||
| 47.3 % | −1.4 | 825 | ||
| 47.3 % | ±0.0 | 131 | ||
| 47.2 % | −2.1 | 176 | ||
| 46.4 % | −2.5 | 412 | ||
| 46.1 % | −1.2 | 243 | ||
| 46.0 % | −4.7 | 450 | ||
| 46.0 % | −3.1 | 426 | ||
| 45.5 % | −1.6 | 385 | ||
| 45.4 % | −3.4 | 553 | ||
| 45.3 % | −5.3 | 404 | ||
| 45.2 % | −3.8 | 290 | ||
| 43.9 % | −5.1 | 264 | ||
| 43.7 % | −4.7 | 762 | ||
| 42.8 % | −5.5 | 528 | ||
| 42.3 % | −4.2 | 123 | ||
| 35.2 % | −13.0 | 182 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.