Swain vs Aurelion Sol
53.6 % 46.4 %
Swain, 28 maçın 15 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.9 % +0.7 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 28 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Aurelion Sol vs SwainKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Swain için Aurelion Sol karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Aurelion Sol kazanıyor50 %Swain kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: 18 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Swain için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.6 % | +8.3 | 846 | ||
| 55.3 % | +0.8 | 295 | ||
| 55.1 % | +3.1 | 196 | ||
| 54.8 % | +7.7 | 294 | ||
| 54.5 % | +5.0 | 165 | ||
| 54.1 % | +4.3 | 266 | ||
| 53.8 % | +4.7 | 2.048 | ||
| 53.6 % | +0.7 | 28 | ||
| 52.9 % | +4.8 | 104 | ||
| 52.4 % | +5.1 | 210 | ||
| 51.6 % | +1.3 | 225 | ||
| 50.8 % | +0.7 | 796 | ||
| 50.5 % | +2.8 | 329 | ||
| 50.4 % | +0.4 | 1.012 | ||
| 50.4 % | −2.4 | 266 | ||
| 50.3 % | +2.8 | 177 | ||
| 50.0 % | +2.5 | 560 | ||
| 49.8 % | −3.4 | 205 | ||
| 49.7 % | +3.0 | 1.698 | ||
| 49.3 % | +2.2 | 367 | ||
| 49.1 % | +0.2 | 786 | ||
| 49.0 % | +0.4 | 1.977 | ||
| 48.9 % | +1.0 | 936 | ||
| 48.8 % | +1.7 | 1.154 | ||
| 48.5 % | +1.7 | 2.782 | ||
| 48.4 % | +0.4 | 731 | ||
| 48.4 % | −1.0 | 671 | ||
| 48.0 % | +1.2 | 810 | ||
| 47.9 % | −1.7 | 549 | ||
| 47.4 % | −1.7 | 209 | ||
| 47.3 % | +0.9 | 258 | ||
| 47.2 % | −1.1 | 1.243 | ||
| 47.2 % | −1.2 | 127 | ||
| 47.1 % | −2.3 | 359 | ||
| 47.0 % | −1.6 | 1.703 | ||
| 46.7 % | −0.2 | 707 | ||
| 46.6 % | −3.2 | 944 | ||
| 46.5 % | ±0.0 | 551 | ||
| 46.4 % | −1.9 | 909 | ||
| 46.4 % | −5.8 | 138 | ||
| 46.2 % | −1.3 | 119 | ||
| 46.0 % | −2.6 | 879 | ||
| 45.7 % | −4.9 | 877 | ||
| 45.7 % | −3.3 | 138 | ||
| 45.4 % | −2.6 | 1.598 | ||
| 45.3 % | −2.8 | 561 | ||
| 44.4 % | −4.1 | 597 | ||
| 43.7 % | −4.7 | 135 | ||
| 42.2 % | −5.7 | 1.212 | ||
| 42.2 % | −5.1 | 405 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.