Sona vs Anivia
49.0 % 51.0 %
Sona, 100 maçın 49 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.5 % −3.5 bekl. fark
Anivia vs SonaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Sona için Anivia karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Anivia kazanıyor50 %Sona kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %46.4 · 69 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Sona için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.8 % | +4.7 | 186 | ||
| 58.0 % | +6.0 | 143 | ||
| 57.6 % | +8.6 | 238 | ||
| 57.1 % | +6.0 | 133 | ||
| 56.9 % | +6.7 | 283 | ||
| 55.5 % | +4.5 | 910 | ||
| 54.9 % | +3.0 | 459 | ||
| 54.3 % | +1.5 | 219 | ||
| 54.2 % | +1.8 | 131 | ||
| 54.1 % | +1.6 | 916 | ||
| 53.5 % | +1.7 | 155 | ||
| 53.4 % | −2.6 | 176 | ||
| 53.2 % | +1.9 | 1.505 | ||
| 53.2 % | +3.1 | 126 | ||
| 52.9 % | −2.4 | 261 | ||
| 52.3 % | +1.7 | 279 | ||
| 52.3 % | −0.2 | 153 | ||
| 52.2 % | +1.7 | 1.912 | ||
| 52.2 % | +2.1 | 596 | ||
| 51.9 % | +2.3 | 1.626 | ||
| 51.8 % | +1.0 | 1.332 | ||
| 51.3 % | −1.2 | 1.297 | ||
| 51.3 % | +0.8 | 1.163 | ||
| 51.1 % | −1.0 | 760 | ||
| 51.0 % | +0.9 | 155 | ||
| 50.8 % | +0.4 | 2.095 | ||
| 50.7 % | −1.8 | 521 | ||
| 50.6 % | +1.2 | 717 | ||
| 50.4 % | +1.1 | 1.303 | ||
| 50.4 % | +1.4 | 589 | ||
| 50.2 % | −0.9 | 566 | ||
| 50.1 % | −1.1 | 2.463 | ||
| 50.1 % | −1.2 | 527 | ||
| 50.0 % | −3.1 | 1.250 | ||
| 49.9 % | −2.8 | 523 | ||
| 49.6 % | −0.3 | 678 | ||
| 49.6 % | −1.1 | 115 | ||
| 49.1 % | −2.6 | 1.758 | ||
| 49.0 % | −3.5 | 100 | ||
| 48.9 % | −1.6 | 1.212 | ||
| 48.9 % | −2.9 | 276 | ||
| 48.8 % | −0.7 | 2.233 | ||
| 48.7 % | −1.0 | 1.234 | ||
| 48.6 % | −3.0 | 440 | ||
| 47.5 % | −3.3 | 455 | ||
| 46.4 % | −3.5 | 194 | ||
| 46.1 % | −3.9 | 718 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.