Smolder vs Aatrox
39.7 % 60.3 %
Smolder, 131 maçın 52 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 44.4 % −4.7 bekl. fark
Aatrox vs SmolderKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Smolder için Aatrox karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Aatrox kazanıyor50 %Smolder kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| 39.0 % | 41 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %40.6 · 101 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Smolder için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.6 % | +12.3 | 180 | ||
| 54.7 % | +7.6 | 181 | ||
| 51.1 % | +6.2 | 141 | ||
| 50.4 % | +8.2 | 121 | ||
| 50.2 % | +6.8 | 207 | ||
| 47.7 % | +2.8 | 109 | ||
| 45.1 % | +0.3 | 113 | ||
| 41.2 % | −1.0 | 170 | ||
| 40.0 % | −3.5 | 200 | ||
| 40.0 % | −6.3 | 125 | ||
| 39.7 % | −4.7 | 131 | ||
| 38.9 % | −3.5 | 175 | ||
| 38.9 % | −5.1 | 108 | ||
| 38.7 % | −4.4 | 124 | ||
| 38.7 % | −5.5 | 106 | ||
| 38.4 % | −5.5 | 185 | ||
| 37.2 % | −7.2 | 121 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.