Skarner vs Jayce
48.0 % 52.0 %
Skarner, 100 maçın 48 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.3 % −4.3 bekl. fark
Jayce vs SkarnerKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Skarner için Jayce karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jayce kazanıyor50 %Skarner kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %47.9 · 71 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Skarner için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.1 % | +10.4 | 133 | ||
| 56.2 % | +5.3 | 536 | ||
| 53.4 % | +5.0 | 524 | ||
| 53.3 % | +0.7 | 274 | ||
| 53.2 % | +2.8 | 504 | ||
| 53.1 % | +2.1 | 471 | ||
| 52.8 % | +1.7 | 1.071 | ||
| 52.8 % | +2.1 | 449 | ||
| 52.4 % | +2.6 | 489 | ||
| 52.3 % | +1.5 | 111 | ||
| 52.2 % | +3.2 | 228 | ||
| 51.3 % | −0.8 | 150 | ||
| 51.2 % | +0.3 | 258 | ||
| 50.9 % | −0.5 | 281 | ||
| 50.9 % | +1.0 | 214 | ||
| 50.6 % | +2.9 | 575 | ||
| 50.5 % | +0.3 | 463 | ||
| 50.4 % | +1.7 | 121 | ||
| 50.1 % | −0.7 | 351 | ||
| 50.0 % | +1.1 | 186 | ||
| 49.5 % | −0.6 | 273 | ||
| 49.4 % | −1.8 | 263 | ||
| 49.3 % | −1.3 | 511 | ||
| 49.3 % | +0.9 | 140 | ||
| 49.1 % | −1.4 | 161 | ||
| 48.8 % | −0.8 | 127 | ||
| 48.8 % | −1.1 | 123 | ||
| 48.7 % | +0.1 | 462 | ||
| 48.7 % | +0.2 | 193 | ||
| 48.5 % | +0.2 | 196 | ||
| 48.4 % | −1.1 | 254 | ||
| 48.1 % | −0.6 | 316 | ||
| 48.1 % | −1.1 | 162 | ||
| 48.0 % | −4.3 | 100 | ||
| 46.6 % | −1.6 | 161 | ||
| 46.5 % | −3.5 | 523 | ||
| 46.4 % | −2.8 | 468 | ||
| 46.3 % | −1.9 | 246 | ||
| 46.1 % | −2.6 | 319 | ||
| 44.3 % | −4.8 | 106 | ||
| 42.3 % | −8.2 | 142 | ||
| 40.6 % | −7.7 | 106 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.