Singed vs Udyr
46.5 % 53.5 %
Singed, 101 maçın 47 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.2 % −6.7 bekl. fark
Udyr vs SingedKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Singed için Udyr karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Udyr kazanıyor50 %Singed kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %48.6 · 72 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Singed için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.8 % | +7.8 | 102 | ||
| 58.9 % | +3.0 | 112 | ||
| 56.7 % | +5.0 | 282 | ||
| 56.6 % | +6.2 | 458 | ||
| 56.3 % | +4.3 | 1.055 | ||
| 55.9 % | +4.2 | 435 | ||
| 55.8 % | +1.5 | 208 | ||
| 55.8 % | +4.7 | 120 | ||
| 55.4 % | +4.2 | 343 | ||
| 55.1 % | +2.7 | 325 | ||
| 54.9 % | +2.1 | 528 | ||
| 54.6 % | +1.5 | 493 | ||
| 54.5 % | +2.3 | 312 | ||
| 54.4 % | +3.5 | 114 | ||
| 54.3 % | +2.3 | 497 | ||
| 54.2 % | +2.2 | 589 | ||
| 54.1 % | +3.3 | 440 | ||
| 54.0 % | +4.0 | 871 | ||
| 53.7 % | +1.9 | 889 | ||
| 53.7 % | −1.0 | 559 | ||
| 53.2 % | +1.9 | 620 | ||
| 53.2 % | +3.4 | 617 | ||
| 53.2 % | +0.7 | 201 | ||
| 52.9 % | +2.0 | 976 | ||
| 52.9 % | +1.6 | 378 | ||
| 52.8 % | +1.8 | 106 | ||
| 52.1 % | +1.1 | 1.195 | ||
| 52.0 % | −0.5 | 712 | ||
| 51.9 % | +2.1 | 293 | ||
| 51.8 % | −0.6 | 514 | ||
| 51.7 % | +0.1 | 601 | ||
| 51.6 % | +0.9 | 934 | ||
| 51.6 % | +0.4 | 752 | ||
| 51.6 % | −1.2 | 411 | ||
| 51.2 % | +0.6 | 488 | ||
| 51.1 % | −0.4 | 1.398 | ||
| 50.7 % | +0.2 | 215 | ||
| 50.6 % | −3.3 | 585 | ||
| 50.5 % | −2.0 | 1.111 | ||
| 50.5 % | −0.4 | 515 | ||
| 50.4 % | +0.3 | 567 | ||
| 49.8 % | −1.3 | 1.364 | ||
| 49.6 % | −1.6 | 625 | ||
| 49.4 % | −1.5 | 605 | ||
| 49.0 % | −2.1 | 288 | ||
| 49.0 % | −1.1 | 147 | ||
| 48.4 % | −5.5 | 258 | ||
| 47.4 % | −3.3 | 762 | ||
| 47.3 % | −3.6 | 840 | ||
| 46.9 % | −5.0 | 241 | ||
| 46.5 % | −6.7 | 101 | ||
| 46.4 % | −4.7 | 759 | ||
| 45.8 % | −4.0 | 880 | ||
| 43.6 % | −7.1 | 528 | ||
| 43.2 % | −11.4 | 190 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.