Shaco vs Morgana
48.6 % 51.4 %
Shaco, 35 maçın 17 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.2 % −1.6 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 35 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Morgana vs ShacoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Shaco için Morgana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Morgana kazanıyor50 %Shaco kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: 17 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Shaco için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.9 % | +7.7 | 236 | ||
| 54.6 % | +3.2 | 328 | ||
| 54.4 % | +5.0 | 204 | ||
| 53.8 % | +3.4 | 145 | ||
| 53.4 % | +1.5 | 116 | ||
| 53.2 % | +4.5 | 111 | ||
| 52.5 % | +1.5 | 1.059 | ||
| 52.1 % | +3.2 | 282 | ||
| 51.7 % | +1.4 | 493 | ||
| 51.6 % | −1.0 | 277 | ||
| 51.3 % | +0.4 | 199 | ||
| 51.2 % | +0.4 | 129 | ||
| 51.0 % | +0.3 | 683 | ||
| 50.9 % | +0.5 | 528 | ||
| 50.8 % | +1.4 | 899 | ||
| 50.5 % | −0.7 | 821 | ||
| 50.4 % | −0.4 | 583 | ||
| 50.3 % | +1.0 | 453 | ||
| 50.2 % | −0.4 | 502 | ||
| 50.2 % | +0.6 | 241 | ||
| 50.1 % | −0.5 | 896 | ||
| 49.8 % | ±0.0 | 562 | ||
| 49.7 % | +0.8 | 449 | ||
| 49.5 % | −1.4 | 313 | ||
| 49.4 % | −3.0 | 409 | ||
| 49.4 % | +0.6 | 241 | ||
| 49.3 % | +0.5 | 483 | ||
| 49.2 % | −2.0 | 510 | ||
| 49.0 % | +0.4 | 677 | ||
| 49.0 % | +0.3 | 210 | ||
| 48.9 % | +0.7 | 622 | ||
| 48.9 % | −1.2 | 483 | ||
| 48.9 % | −1.3 | 137 | ||
| 48.6 % | −1.0 | 259 | ||
| 48.6 % | +0.5 | 138 | ||
| 48.6 % | −1.6 | 35 | ||
| 48.2 % | −1.6 | 112 | ||
| 48.0 % | −3.2 | 204 | ||
| 47.6 % | −4.2 | 654 | ||
| 47.6 % | −0.6 | 208 | ||
| 47.0 % | −3.0 | 389 | ||
| 46.4 % | −3.0 | 207 | ||
| 46.0 % | −2.9 | 252 | ||
| 45.6 % | −4.6 | 261 | ||
| 45.0 % | −1.9 | 200 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.