Shaco vs Ekko
47.9 % 52.1 %
Shaco, 259 maçın 124 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.1 % −2.2 bekl. fark
Ekko vs ShacoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Shaco için Ekko karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ekko kazanıyor50 %Shaco kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| 40.0 % | 30 | ||
| 52.5 % | 61 | ||
| 46.8 % | 77 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 16 |
Yama 26.20: %43.7 · 119 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Shaco için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 63.8 % | +15.2 | 141 | ||
| 54.0 % | +4.3 | 124 | ||
| 53.3 % | +2.1 | 107 | ||
| 52.6 % | +3.4 | 137 | ||
| 52.3 % | +1.3 | 654 | ||
| 52.3 % | +0.7 | 516 | ||
| 52.0 % | +1.3 | 300 | ||
| 52.0 % | −1.2 | 277 | ||
| 51.9 % | +2.8 | 563 | ||
| 51.8 % | ±0.0 | 114 | ||
| 51.4 % | +0.2 | 292 | ||
| 51.1 % | +1.8 | 182 | ||
| 51.0 % | +1.7 | 145 | ||
| 50.9 % | +1.0 | 271 | ||
| 50.6 % | +1.9 | 162 | ||
| 50.5 % | −0.6 | 307 | ||
| 50.4 % | +1.2 | 417 | ||
| 50.1 % | +0.2 | 367 | ||
| 49.8 % | −1.4 | 420 | ||
| 49.8 % | −1.1 | 295 | ||
| 49.8 % | −2.1 | 205 | ||
| 49.7 % | −1.4 | 549 | ||
| 49.7 % | −0.1 | 324 | ||
| 49.7 % | +0.6 | 288 | ||
| 49.7 % | −3.3 | 167 | ||
| 49.3 % | −0.3 | 288 | ||
| 49.0 % | −2.3 | 347 | ||
| 48.9 % | −0.6 | 133 | ||
| 48.1 % | −0.4 | 370 | ||
| 47.9 % | −2.2 | 259 | ||
| 47.9 % | −1.2 | 121 | ||
| 47.7 % | −4.6 | 398 | ||
| 46.7 % | −3.2 | 169 | ||
| 46.0 % | −0.3 | 124 | ||
| 45.9 % | −5.2 | 185 | ||
| 44.4 % | −4.5 | 144 | ||
| 43.4 % | −7.2 | 152 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.