Shaco vs Mel
48.4 % 51.6 %
Shaco, 188 maçın 91 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 54.3 % −5.9 bekl. fark
Mel vs ShacoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Shaco için Mel karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Mel kazanıyor50 %Shaco kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %47.4 · 145 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Shaco için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.4 % | +5.1 | 158 | ||
| 54.8 % | +5.4 | 204 | ||
| 53.6 % | +3.8 | 455 | ||
| 53.2 % | +2.7 | 220 | ||
| 52.6 % | +3.9 | 823 | ||
| 52.3 % | +1.0 | 740 | ||
| 52.0 % | +3.2 | 430 | ||
| 51.5 % | +2.0 | 196 | ||
| 51.4 % | +2.0 | 478 | ||
| 50.7 % | −0.2 | 558 | ||
| 50.5 % | +2.5 | 302 | ||
| 50.3 % | +0.4 | 1.023 | ||
| 49.8 % | +0.1 | 449 | ||
| 49.6 % | +0.2 | 224 | ||
| 49.5 % | −0.2 | 403 | ||
| 49.5 % | −2.0 | 313 | ||
| 49.5 % | −4.7 | 138 | ||
| 49.3 % | −1.8 | 130 | ||
| 49.2 % | −1.4 | 516 | ||
| 49.1 % | +0.1 | 1.496 | ||
| 48.9 % | +0.4 | 302 | ||
| 48.4 % | −5.9 | 188 | ||
| 48.3 % | +0.9 | 951 | ||
| 48.2 % | −0.5 | 416 | ||
| 47.8 % | −1.2 | 487 | ||
| 47.6 % | −3.5 | 435 | ||
| 47.2 % | −1.0 | 1.105 | ||
| 47.2 % | −1.2 | 113 | ||
| 46.2 % | −2.3 | 226 | ||
| 45.9 % | −3.1 | 304 | ||
| 45.7 % | −2.5 | 548 | ||
| 44.9 % | −3.2 | 706 | ||
| 44.6 % | −4.3 | 1.142 | ||
| 44.5 % | −4.1 | 406 | ||
| 44.2 % | −5.8 | 809 | ||
| 44.1 % | −3.9 | 346 | ||
| 44.0 % | −5.8 | 121 | ||
| 43.7 % | −4.4 | 302 | ||
| 43.2 % | −5.0 | 131 | ||
| 39.6 % | −8.7 | 512 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.