Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Sett için Caitlyn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Caitlyn kazanıyor50 %Sett kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %46,0 · 167 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Sett için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 71,9 % | +17,6 | 146 | ||
| 66,1 % | +13,6 | 122 | ||
| 65,9 % | +14,9 | 109 | ||
| 62,6 % | +7,4 | 325 | ||
| 60,5 % | +5,3 | 502 | ||
| 60,1 % | +5,5 | 156 | ||
| 59,7 % | +4,3 | 99 | ||
| 59,1 % | +3,3 | 714 | ||
| 58,6 % | +6,0 | 398 | ||
| 58,5 % | +6,9 | 244 | ||
| 57,4 % | +0,2 | 148 | ||
| 56,4 % | +2,2 | 221 | ||
| 54,9 % | +2,7 | 2.703 | ||
| 54,9 % | +2,0 | 252 | ||
| 54,6 % | −0,4 | 1.270 | ||
| 54,2 % | +2,0 | 2.802 | ||
| 54,1 % | +1,6 | 118 | ||
| 54,0 % | +0,2 | 1.472 | ||
| 53,9 % | +2,0 | 2.215 | ||
| 53,7 % | +0,4 | 7.967 | ||
| 53,7 % | +2,4 | 2.859 | ||
| 53,7 % | +1,0 | 1.522 | ||
| 53,5 % | −0,9 | 191 | ||
| 53,0 % | −2,2 | 1.606 | ||
| 52,9 % | +0,4 | 1.444 | ||
| 52,6 % | −0,6 | 317 | ||
| 52,5 % | −0,9 | 571 | ||
| 52,2 % | +1,7 | 6.651 | ||
| 52,2 % | +1,1 | 2.617 | ||
| 52,0 % | +1,0 | 7.240 | ||
| 51,8 % | −1,5 | 1.138 | ||
| 51,8 % | −3,7 | 326 | ||
| 51,7 % | −2,1 | 147 | ||
| 51,6 % | +0,7 | 3.234 | ||
| 51,6 % | +0,4 | 544 | ||
| 51,5 % | −4,8 | 1.797 | ||
| 51,4 % | ±0,0 | 163 | ||
| 51,3 % | +0,5 | 2.180 | ||
| 51,3 % | −0,2 | 2.114 | ||
| 51,0 % | −2,1 | 1.452 | ||
| 50,9 % | −1,1 | 426 | ||
| 50,8 % | ±0,0 | 3.968 | ||
| 50,8 % | −4,2 | 493 | ||
| 50,7 % | −1,9 | 1.674 | ||
| 50,6 % | −5,7 | 235 | ||
| 50,2 % | −1,6 | 4.944 | ||
| 50,2 % | −2,2 | 2.726 | ||
| 49,9 % | −0,6 | 2.424 | ||
| 49,9 % | −2,3 | 166 | ||
| 49,9 % | −3,2 | 130 | ||
| 49,8 % | ±0,0 | 213 | ||
| 49,7 % | −1,1 | 1.606 | ||
| 49,6 % | −2,4 | 2.481 | ||
| 49,5 % | −2,7 | 1.125 | ||
| 49,4 % | −2,6 | 3.813 | ||
| 49,4 % | −2,0 | 1.625 | ||
| 49,4 % | −1,3 | 1.006 | ||
| 49,4 % | −2,4 | 654 | ||
| 49,3 % | −1,1 | 1.368 | ||
| 49,3 % | −6,6 | 190 | ||
| 49,1 % | −1,1 | 7.318 | ||
| 49,1 % | −2,0 | 1.098 | ||
| 49,1 % | −6,8 | 114 | ||
| 49,0 % | −1,9 | 3.149 | ||
| 48,9 % | −2,7 | 4.374 | ||
| 48,8 % | −3,2 | 1.708 | ||
| 48,7 % | −1,6 | 5.215 | ||
| 48,7 % | −3,7 | 4.062 | ||
| 48,7 % | −5,2 | 1.747 | ||
| 48,6 % | −3,2 | 1.946 | ||
| 48,5 % | −1,3 | 3.583 | ||
| 48,5 % | −2,5 | 2.252 | ||
| 48,2 % | −4,6 | 144 | ||
| 48,1 % | −2,6 | 2.019 | ||
| 47,7 % | −1,7 | 183 | ||
| 47,4 % | −8,7 | 227 | ||
| 47,3 % | −4,6 | 293 | ||
| 47,1 % | −3,8 | 207 | ||
| 46,9 % | −3,9 | 252 | ||
| 46,5 % | −9,0 | 221 | ||
| 46,4 % | −3,9 | 539 | ||
| 46,2 % | −6,4 | 177 | ||
| 45,9 % | −5,6 | 140 | ||
| 45,8 % | −3,6 | 4.882 | ||
| 45,5 % | −8,5 | 1.280 | ||
| 45,2 % | −5,5 | 108 | ||
| 44,3 % | −7,0 | 372 | ||
| 44,3 % | −7,8 | 368 | ||
| 44,2 % | −11,8 | 328 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.