Rumble vs Kayle
49.5 % 50.5 %
Rumble, 103 maçın 51 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.4 % +3.1 bekl. fark
Kayle vs RumbleKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Rumble için Kayle karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Kayle kazanıyor50 %Rumble kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %50.0 · 56 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Rumble için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.2 % | +6.6 | 201 | ||
| 52.6 % | +5.2 | 152 | ||
| 52.0 % | +2.4 | 325 | ||
| 51.6 % | +3.9 | 289 | ||
| 50.9 % | +3.4 | 232 | ||
| 50.4 % | +4.3 | 256 | ||
| 50.3 % | +3.9 | 177 | ||
| 50.3 % | +1.9 | 145 | ||
| 50.0 % | +3.6 | 100 | ||
| 49.8 % | +1.8 | 205 | ||
| 49.5 % | +2.2 | 186 | ||
| 49.5 % | +3.1 | 103 | ||
| 49.3 % | +2.3 | 219 | ||
| 48.9 % | +0.1 | 225 | ||
| 48.0 % | +0.6 | 100 | ||
| 47.9 % | +0.4 | 188 | ||
| 47.8 % | +1.7 | 136 | ||
| 47.7 % | −2.7 | 218 | ||
| 47.5 % | +1.6 | 265 | ||
| 47.5 % | +0.8 | 183 | ||
| 47.3 % | −0.6 | 146 | ||
| 47.1 % | −1.7 | 138 | ||
| 47.0 % | +1.9 | 151 | ||
| 46.0 % | −0.9 | 215 | ||
| 45.5 % | −0.3 | 123 | ||
| 44.8 % | −3.4 | 116 | ||
| 44.7 % | −4.5 | 103 | ||
| 44.5 % | −2.2 | 119 | ||
| 43.5 % | −4.1 | 186 | ||
| 42.3 % | −5.5 | 111 | ||
| 42.0 % | −4.7 | 131 | ||
| 41.9 % | −4.4 | 124 | ||
| 41.2 % | −6.6 | 388 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.