Rengar vs Jayce
59.6 % 40.4 %
Rengar, 104 maçın 62 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.5 % +10.1 bekl. fark
Jayce vs RengarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Rengar için Jayce karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jayce kazanıyor50 %Rengar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 22 |
Yama 26.20: %51.6 · 62 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Rengar için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.6 % | +10.1 | 104 | ||
| 55.2 % | +7.2 | 125 | ||
| 52.3 % | +5.8 | 256 | ||
| 51.9 % | +3.5 | 651 | ||
| 51.7 % | +2.3 | 725 | ||
| 50.6 % | +3.0 | 332 | ||
| 50.5 % | +3.1 | 531 | ||
| 50.1 % | +2.5 | 401 | ||
| 49.3 % | +1.3 | 460 | ||
| 49.3 % | +2.1 | 217 | ||
| 49.2 % | −1.0 | 183 | ||
| 49.1 % | +0.1 | 267 | ||
| 49.0 % | +3.2 | 157 | ||
| 49.0 % | +2.0 | 147 | ||
| 48.8 % | +0.2 | 999 | ||
| 48.8 % | ±0.0 | 646 | ||
| 48.8 % | +2.5 | 160 | ||
| 48.6 % | +0.4 | 584 | ||
| 48.1 % | +0.4 | 374 | ||
| 47.8 % | −0.5 | 650 | ||
| 47.3 % | −0.6 | 427 | ||
| 47.2 % | −1.0 | 468 | ||
| 47.0 % | −1.8 | 328 | ||
| 47.0 % | +0.6 | 279 | ||
| 46.8 % | −0.2 | 158 | ||
| 46.1 % | −1.7 | 256 | ||
| 45.9 % | −2.6 | 148 | ||
| 45.1 % | −2.1 | 173 | ||
| 44.9 % | −1.6 | 178 | ||
| 44.7 % | −1.5 | 597 | ||
| 44.1 % | −2.8 | 322 | ||
| 43.6 % | −2.2 | 181 | ||
| 43.3 % | −3.2 | 307 | ||
| 42.3 % | −3.4 | 149 | ||
| 42.1 % | −6.4 | 280 | ||
| 42.0 % | −3.8 | 640 | ||
| 41.8 % | −4.6 | 306 | ||
| 41.5 % | −5.5 | 600 | ||
| 40.9 % | −6.5 | 137 | ||
| 39.3 % | −8.5 | 112 | ||
| 38.7 % | −5.8 | 173 | ||
| 37.8 % | −11.0 | 172 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.