Rell vs Galio
48.1 % 51.9 %
Rell, 104 maçın 50 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.3 % −2.2 bekl. fark
Galio vs RellKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Rell için Galio karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Galio kazanıyor50 %Rell kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %44.3 · 70 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Rell için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.0 % | +4.1 | 828 | ||
| 56.0 % | +3.6 | 1.988 | ||
| 55.8 % | +3.2 | 260 | ||
| 55.5 % | +1.8 | 832 | ||
| 55.5 % | +3.8 | 721 | ||
| 55.2 % | −1.1 | 250 | ||
| 54.6 % | +2.9 | 271 | ||
| 54.5 % | +1.1 | 836 | ||
| 54.0 % | +3.5 | 642 | ||
| 53.9 % | +3.8 | 904 | ||
| 53.8 % | +0.6 | 333 | ||
| 53.7 % | +2.4 | 514 | ||
| 53.5 % | +0.5 | 159 | ||
| 52.9 % | +0.7 | 102 | ||
| 52.6 % | +2.3 | 232 | ||
| 52.4 % | −0.4 | 252 | ||
| 52.2 % | +0.5 | 588 | ||
| 52.1 % | −0.8 | 612 | ||
| 51.8 % | −0.5 | 398 | ||
| 51.5 % | −0.1 | 590 | ||
| 51.3 % | −0.4 | 1.738 | ||
| 51.1 % | −0.7 | 744 | ||
| 50.8 % | −1.6 | 307 | ||
| 50.7 % | +0.6 | 268 | ||
| 50.4 % | +0.5 | 2.114 | ||
| 50.3 % | −2.6 | 457 | ||
| 50.2 % | ±0.0 | 1.268 | ||
| 50.2 % | +0.3 | 808 | ||
| 50.0 % | −1.5 | 146 | ||
| 49.6 % | −1.9 | 867 | ||
| 48.9 % | −3.0 | 278 | ||
| 48.4 % | −2.4 | 1.385 | ||
| 48.1 % | −2.6 | 314 | ||
| 48.1 % | −2.2 | 104 | ||
| 48.0 % | −2.1 | 863 | ||
| 47.9 % | −6.2 | 163 | ||
| 47.5 % | −2.3 | 238 | ||
| 47.2 % | −4.0 | 908 | ||
| 47.2 % | −3.6 | 555 | ||
| 47.0 % | −6.9 | 115 | ||
| 44.2 % | −6.6 | 276 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.