Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Qiyana için Garen karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Garen kazanıyor50 %Qiyana kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| 60.5 % | 38 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %44.4 · 79 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Qiyana için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.3 % | +10.4 | 166 | ||
| 60.0 % | +14.5 | 61 | ||
| 57.7 % | +7.1 | 314 | ||
| 56.1 % | +4.5 | 208 | ||
| 55.6 % | +4.4 | 157 | ||
| 53.5 % | +5.3 | 490 | ||
| 52.3 % | +0.8 | 407 | ||
| 51.5 % | +2.6 | 305 | ||
| 51.2 % | +4.5 | 185 | ||
| 51.0 % | +4.2 | 161 | ||
| 50.7 % | +0.8 | 677 | ||
| 50.6 % | +3.9 | 578 | ||
| 50.3 % | +2.7 | 147 | ||
| 50.1 % | +0.6 | 99 | ||
| 49.9 % | +1.7 | 1.685 | ||
| 49.9 % | +2.0 | 651 | ||
| 49.9 % | +1.0 | 137 | ||
| 49.6 % | +2.7 | 193 | ||
| 49.1 % | +3.5 | 160 | ||
| 49.0 % | +0.3 | 1.233 | ||
| 49.0 % | +1.3 | 713 | ||
| 48.6 % | −0.5 | 1.149 | ||
| 47.2 % | +0.9 | 1.057 | ||
| 46.9 % | −0.7 | 347 | ||
| 46.8 % | −0.8 | 309 | ||
| 46.7 % | −0.2 | 1.605 | ||
| 46.2 % | −2.1 | 432 | ||
| 46.0 % | +0.4 | 926 | ||
| 45.7 % | −2.9 | 1.105 | ||
| 45.6 % | −1.8 | 916 | ||
| 45.5 % | −2.1 | 1.222 | ||
| 45.5 % | −1.4 | 507 | ||
| 45.2 % | −1.1 | 726 | ||
| 45.0 % | −2.1 | 694 | ||
| 44.8 % | −1.6 | 80 | ||
| 44.7 % | −2.2 | 351 | ||
| 44.6 % | −1.1 | 1.852 | ||
| 44.2 % | −1.8 | 689 | ||
| 43.8 % | −1.5 | 147 | ||
| 43.3 % | −2.3 | 1.092 | ||
| 43.3 % | −2.1 | 626 | ||
| 43.2 % | −2.5 | 1.257 | ||
| 42.9 % | −2.7 | 1.093 | ||
| 42.8 % | −4.3 | 308 | ||
| 42.7 % | −2.1 | 91 | ||
| 42.5 % | −4.2 | 635 | ||
| 42.2 % | −4.3 | 2.087 | ||
| 41.9 % | −4.7 | 357 | ||
| 41.3 % | −6.3 | 478 | ||
| 40.9 % | −3.8 | 178 | ||
| 40.2 % | −7.4 | 291 | ||
| 40.0 % | −6.3 | 298 | ||
| 38.9 % | −7.0 | 150 | ||
| 37.6 % | −9.8 | 61 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.