Poppy vs Yasuo
51.5 % 48.5 %
Poppy, 101 maçın 52 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.7 % +0.8 bekl. fark
Yasuo vs PoppyKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Poppy için Yasuo karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Yasuo kazanıyor50 %Poppy kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| 36.7 % | 30 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %53.3 · 60 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Poppy için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.4 % | +11.1 | 125 | ||
| 57.5 % | +5.0 | 212 | ||
| 55.8 % | +5.1 | 190 | ||
| 54.0 % | +2.7 | 113 | ||
| 53.0 % | +2.8 | 264 | ||
| 53.0 % | +2.7 | 219 | ||
| 52.3 % | +2.4 | 155 | ||
| 52.0 % | −1.3 | 179 | ||
| 51.5 % | +0.8 | 101 | ||
| 50.9 % | +1.7 | 110 | ||
| 50.5 % | −0.8 | 184 | ||
| 50.0 % | +0.3 | 184 | ||
| 50.0 % | +1.3 | 106 | ||
| 49.7 % | −0.3 | 163 | ||
| 49.3 % | −0.8 | 148 | ||
| 49.1 % | −0.9 | 169 | ||
| 47.9 % | −1.8 | 163 | ||
| 46.4 % | −4.9 | 183 | ||
| 45.6 % | −4.2 | 114 | ||
| 45.2 % | −4.2 | 199 | ||
| 43.3 % | −6.5 | 120 | ||
| 43.1 % | −7.0 | 188 | ||
| 42.1 % | −6.1 | 133 | ||
| 38.9 % | −9.9 | 162 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.