Ornn vs Udyr
53.9 % 46.1 %
Ornn, 87 maçın 47 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 54.5 % −0.6 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 87 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Udyr vs OrnnKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ornn için Udyr karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Udyr kazanıyor50 %Ornn kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| 71.4 % | 35 | ||
| 52.5 % | 40 | ||
| 66.7 % | 30 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %55.1 · 69 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ornn için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.5 % | +12.9 | 118 | ||
| 61.7 % | +11.0 | 440 | ||
| 58.6 % | +7.5 | 157 | ||
| 58.3 % | +7.8 | 186 | ||
| 57.7 % | +2.1 | 606 | ||
| 56.3 % | +5.9 | 617 | ||
| 56.3 % | +5.1 | 81 | ||
| 56.1 % | +1.0 | 312 | ||
| 55.5 % | +0.3 | 58 | ||
| 55.4 % | +1.1 | 167 | ||
| 54.7 % | +1.4 | 357 | ||
| 54.6 % | +3.2 | 167 | ||
| 54.4 % | +3.1 | 190 | ||
| 54.2 % | +2.7 | 298 | ||
| 53.9 % | +0.7 | 673 | ||
| 53.9 % | −0.6 | 87 | ||
| 53.5 % | +3.5 | 287 | ||
| 53.4 % | +0.8 | 1.629 | ||
| 53.3 % | +2.7 | 854 | ||
| 53.1 % | +2.0 | 602 | ||
| 52.8 % | +3.2 | 1.433 | ||
| 52.6 % | +2.5 | 1.093 | ||
| 52.5 % | −2.0 | 671 | ||
| 52.1 % | +0.2 | 158 | ||
| 51.8 % | −2.5 | 374 | ||
| 51.4 % | +0.2 | 802 | ||
| 51.3 % | −0.2 | 704 | ||
| 51.2 % | −0.6 | 401 | ||
| 51.1 % | ±0.0 | 1.134 | ||
| 50.8 % | +0.6 | 927 | ||
| 50.5 % | −4.0 | 120 | ||
| 50.3 % | −1.0 | 879 | ||
| 50.1 % | −0.1 | 861 | ||
| 50.1 % | −3.0 | 556 | ||
| 50.0 % | +0.7 | 1.808 | ||
| 49.8 % | −2.7 | 82 | ||
| 49.7 % | +1.0 | 1.809 | ||
| 49.7 % | −2.3 | 787 | ||
| 49.0 % | −0.8 | 831 | ||
| 49.0 % | −2.3 | 514 | ||
| 48.8 % | −3.6 | 640 | ||
| 48.2 % | −3.5 | 974 | ||
| 48.2 % | −0.9 | 956 | ||
| 48.0 % | −2.8 | 618 | ||
| 47.8 % | −3.7 | 752 | ||
| 47.5 % | −3.8 | 505 | ||
| 47.4 % | −2.1 | 2.067 | ||
| 47.2 % | −2.9 | 736 | ||
| 46.8 % | −8.0 | 129 | ||
| 46.7 % | −5.2 | 511 | ||
| 46.6 % | −4.3 | 874 | ||
| 46.5 % | −8.8 | 124 | ||
| 46.3 % | −4.0 | 2.053 | ||
| 46.1 % | −3.7 | 1.705 | ||
| 46.0 % | −4.3 | 614 | ||
| 45.8 % | −7.3 | 52 | ||
| 45.4 % | −7.2 | 346 | ||
| 45.2 % | −5.2 | 345 | ||
| 45.0 % | −5.1 | 482 | ||
| 44.2 % | −8.5 | 167 | ||
| 44.1 % | −7.6 | 946 | ||
| 44.1 % | −8.1 | 81 | ||
| 44.0 % | −4.7 | 80 | ||
| 43.2 % | −6.5 | 485 | ||
| 42.7 % | −12.9 | 83 | ||
| 41.9 % | −8.2 | 74 | ||
| 37.3 % | −13.4 | 72 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.