Olaf vs Irelia
49.6 % 50.4 %
Olaf, 115 maçın 57 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.6 % −1.0 bekl. fark
Irelia vs OlafKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Olaf için Irelia karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Irelia kazanıyor50 %Olaf kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 16 |
Yama 26.20: %42.4 · 59 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Olaf için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.9 % | +6.8 | 109 | ||
| 56.7 % | +8.0 | 157 | ||
| 55.9 % | +4.7 | 143 | ||
| 54.5 % | +4.8 | 134 | ||
| 53.5 % | +3.9 | 144 | ||
| 53.5 % | +4.4 | 127 | ||
| 53.4 % | +2.7 | 163 | ||
| 53.3 % | +2.6 | 195 | ||
| 52.4 % | −0.8 | 328 | ||
| 52.4 % | +1.0 | 187 | ||
| 52.0 % | +1.2 | 177 | ||
| 51.9 % | +3.1 | 287 | ||
| 51.4 % | ±0.0 | 247 | ||
| 51.2 % | +1.2 | 213 | ||
| 50.7 % | −3.5 | 138 | ||
| 50.5 % | −0.4 | 283 | ||
| 50.0 % | −0.8 | 320 | ||
| 50.0 % | −0.5 | 224 | ||
| 50.0 % | +0.3 | 108 | ||
| 49.6 % | −1.0 | 115 | ||
| 48.9 % | −2.0 | 182 | ||
| 48.8 % | −1.0 | 369 | ||
| 48.8 % | −0.6 | 207 | ||
| 48.6 % | −1.9 | 247 | ||
| 47.8 % | −1.9 | 203 | ||
| 47.4 % | −4.0 | 114 | ||
| 47.3 % | −2.7 | 203 | ||
| 47.1 % | −3.8 | 174 | ||
| 44.1 % | −5.7 | 177 | ||
| 38.9 % | −10.5 | 113 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.