Nidalee vs Volibear

Orman · Dereceli Tek/Çift · tüm ligler · 104 maç

Nidalee, 104 maçın 51 tanesini kazanıyor.

Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.3 % −3.3 bekl. fark

Volibear vs Nidalee

Koridor üstünlüğü

Koridor verileri yükleniyor…

Lige göre

Her ligde Nidalee için Volibear karşısındaki kazanma oranı.

LigKazanma OranıVolibear kazanıyor50 %Nidalee kazanıyorMaç
Ironçok az maç 5
Bronzeçok az maç 6
Silverçok az maç 5
Goldçok az maç 10
Platinumçok az maç 10
Emeraldçok az maç 24
Diamondçok az maç 25
Masterçok az maç 13
Grandmasterçok az maç 2
Challengerçok az maç 4

Yama 26.20: %53.1 · 64 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar

Nidalee için diğer Orman eşleşmeleri

En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.

Şampiyon50 %Maç
Jayce58.1 %+4.5401
Karthus57.1 %+5.1196
Graves55.6 %+3.91.497
Jarvan IV54.7 %+2.9803
Talon54.3 %+3.2887
Ambessa53.4 %+0.3103
Kha'Zix53.3 %+1.01.083
Rengar53.3 %−0.5531
Taliyah53.2 %+3.9188
Xin Zhao53.1 %+1.1324
Diana52.8 %+0.9407
Kindred52.5 %+1.5432
Sejuani52.4 %+2.7189
Nocturne52.3 %±0.0409
Skarner52.3 %+1.0111
Zyra52.1 %+2.4219
Qiyana52.0 %−0.21.201
Udyr51.9 %+1.1156
Hecarim51.8 %−0.3740
Shyvana51.4 %+1.3317
Quinn51.4 %−0.4142
Lee Sin51.3 %−0.82.623
Sylas51.2 %−0.3853
Ekko51.1 %+0.3470
Rek'Sai51.0 %+1.3210
Viego50.8 %−1.1941
Lillia50.8 %+0.7524
Rammus50.6 %+2.8180
Shaco50.5 %−1.0455
Cho'Gath50.2 %+0.7691
Naafiri50.2 %−1.5454
Zed49.8 %−3.9313
Vi49.2 %−3.6494
Volibear49.0 %−3.3104
Zac48.6 %−0.7296
Bel'Veth48.5 %−1.3272
Kayn48.4 %−3.0739
Elise48.3 %−1.9532
Briar48.3 %−2.0474
Master Yi48.0 %−2.6829
Pantheon48.0 %−6.6127
Ivern48.0 %−2.2127
Evelynn47.9 %−2.7332
Fiddlesticks47.8 %−2.7230
Wukong47.7 %−1.5778
Nunu & Willump45.3 %−5.7201
Warwick44.2 %−5.4312
Amumu38.7 %−11.1173

ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.