Nami vs Sylas
50.5 % 49.5 %
Nami, 103 maçın 52 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.5 % −1.0 bekl. fark
Sylas vs NamiKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Nami için Sylas karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Sylas kazanıyor50 %Nami kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| 60.0 % | 30 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %54.0 · 50 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Nami için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 69.4 % | +11.2 | 108 | ||
| 57.6 % | +5.4 | 297 | ||
| 55.3 % | +7.7 | 159 | ||
| 54.9 % | +5.7 | 466 | ||
| 54.4 % | −0.2 | 160 | ||
| 54.3 % | +3.4 | 311 | ||
| 54.0 % | +3.5 | 853 | ||
| 54.0 % | +1.8 | 324 | ||
| 53.8 % | +2.8 | 253 | ||
| 53.4 % | +3.8 | 118 | ||
| 53.3 % | +2.0 | 246 | ||
| 53.0 % | +0.1 | 778 | ||
| 52.8 % | +0.4 | 975 | ||
| 52.5 % | +3.1 | 427 | ||
| 51.8 % | +1.6 | 1.026 | ||
| 51.2 % | −1.2 | 588 | ||
| 51.2 % | +0.4 | 486 | ||
| 51.1 % | +0.4 | 1.090 | ||
| 50.9 % | −1.3 | 501 | ||
| 50.6 % | +0.4 | 385 | ||
| 50.5 % | +0.4 | 734 | ||
| 50.5 % | −1.0 | 103 | ||
| 50.4 % | −0.2 | 2.010 | ||
| 49.5 % | ±0.0 | 822 | ||
| 49.4 % | +0.6 | 1.035 | ||
| 49.3 % | −2.0 | 1.108 | ||
| 48.9 % | −1.8 | 350 | ||
| 48.8 % | −2.1 | 121 | ||
| 48.4 % | −0.4 | 213 | ||
| 48.3 % | −2.6 | 178 | ||
| 48.1 % | −1.0 | 1.702 | ||
| 48.0 % | −1.2 | 852 | ||
| 48.0 % | −2.6 | 281 | ||
| 47.6 % | −0.8 | 164 | ||
| 47.4 % | −1.5 | 776 | ||
| 46.8 % | −2.1 | 573 | ||
| 46.5 % | −2.4 | 495 | ||
| 46.2 % | −2.1 | 377 | ||
| 43.9 % | −7.8 | 123 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.