Naafiri vs Tryndamere
45.0 % 55.0 %
Naafiri, 20 maçın 9 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.5 % −2.5 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 20 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Tryndamere vs NaafiriKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Naafiri için Tryndamere karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Tryndamere kazanıyor50 %Naafiri kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: 13 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Naafiri için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.6 % | +4.5 | 158 | ||
| 57.3 % | +7.6 | 424 | ||
| 56.4 % | +5.2 | 431 | ||
| 55.7 % | +6.5 | 115 | ||
| 55.6 % | +7.2 | 293 | ||
| 55.6 % | +5.6 | 144 | ||
| 55.0 % | +5.7 | 111 | ||
| 54.7 % | +5.7 | 457 | ||
| 53.7 % | +5.1 | 229 | ||
| 52.1 % | +3.8 | 219 | ||
| 51.6 % | +2.4 | 161 | ||
| 51.5 % | +0.7 | 363 | ||
| 51.1 % | +3.2 | 233 | ||
| 50.7 % | −2.8 | 142 | ||
| 50.6 % | +2.1 | 358 | ||
| 50.5 % | +0.1 | 220 | ||
| 50.5 % | +2.0 | 206 | ||
| 49.9 % | +0.1 | 429 | ||
| 49.3 % | −1.0 | 142 | ||
| 49.2 % | +0.3 | 592 | ||
| 48.6 % | −1.6 | 469 | ||
| 48.2 % | −1.0 | 415 | ||
| 48.0 % | −0.9 | 377 | ||
| 47.9 % | −1.2 | 401 | ||
| 47.9 % | −1.0 | 334 | ||
| 47.1 % | −1.8 | 280 | ||
| 46.8 % | −2.1 | 263 | ||
| 46.8 % | −6.5 | 216 | ||
| 45.3 % | −3.8 | 201 | ||
| 45.0 % | −2.5 | 20 | ||
| 44.9 % | −3.9 | 127 | ||
| 44.7 % | −3.1 | 255 | ||
| 44.4 % | −5.0 | 552 | ||
| 43.6 % | −7.1 | 181 | ||
| 43.3 % | −5.6 | 610 | ||
| 41.6 % | −7.6 | 219 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.