Naafiri vs Lux
54.2 % 45.8 %
Naafiri, 153 maçın 83 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.5 % +5.7 bekl. fark
Lux vs NaafiriKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Naafiri için Lux karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Lux kazanıyor50 %Naafiri kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %54.1 · 98 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Naafiri için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.2 % | +5.7 | 221 | ||
| 54.6 % | +3.4 | 249 | ||
| 54.3 % | +6.1 | 184 | ||
| 54.2 % | +5.7 | 153 | ||
| 53.0 % | +4.7 | 117 | ||
| 52.5 % | +3.5 | 238 | ||
| 52.3 % | +3.9 | 109 | ||
| 52.0 % | +4.6 | 127 | ||
| 51.6 % | +3.4 | 126 | ||
| 51.0 % | +0.5 | 192 | ||
| 50.4 % | +1.0 | 230 | ||
| 49.5 % | +0.9 | 319 | ||
| 49.1 % | −0.3 | 220 | ||
| 48.3 % | −0.5 | 149 | ||
| 48.1 % | −0.6 | 154 | ||
| 48.0 % | −0.9 | 177 | ||
| 47.8 % | −1.2 | 205 | ||
| 47.3 % | −1.5 | 207 | ||
| 47.1 % | −6.3 | 119 | ||
| 46.2 % | −4.0 | 251 | ||
| 46.2 % | −3.9 | 119 | ||
| 44.7 % | −4.6 | 295 | ||
| 44.2 % | −3.5 | 138 | ||
| 42.7 % | −6.7 | 124 | ||
| 42.6 % | −6.6 | 122 | ||
| 41.4 % | −7.3 | 336 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.