Naafiri vs Ryze
54.4 % 45.6 %
Naafiri, 103 maçın 56 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.6 % +0.8 bekl. fark
Ryze vs NaafiriKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Naafiri için Ryze karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ryze kazanıyor50 %Naafiri kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 8 |
Yama 26.20: %46.9 · 64 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Naafiri için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.8 % | +6.7 | 112 | ||
| 57.4 % | +7.9 | 303 | ||
| 56.3 % | +6.2 | 103 | ||
| 55.0 % | +6.1 | 331 | ||
| 54.4 % | +0.8 | 103 | ||
| 53.9 % | +2.6 | 319 | ||
| 53.8 % | +5.5 | 156 | ||
| 53.4 % | +5.1 | 163 | ||
| 53.2 % | +4.8 | 216 | ||
| 52.9 % | +2.3 | 263 | ||
| 52.8 % | +3.7 | 123 | ||
| 52.2 % | +4.5 | 161 | ||
| 51.6 % | +2.2 | 308 | ||
| 50.8 % | +2.1 | 242 | ||
| 50.7 % | +2.3 | 150 | ||
| 50.3 % | +0.6 | 302 | ||
| 49.4 % | +0.6 | 429 | ||
| 49.2 % | +0.4 | 236 | ||
| 48.4 % | −0.5 | 289 | ||
| 48.2 % | −0.9 | 272 | ||
| 48.2 % | −2.1 | 164 | ||
| 48.1 % | −0.9 | 206 | ||
| 47.0 % | −6.4 | 164 | ||
| 46.9 % | −3.3 | 335 | ||
| 46.2 % | −2.8 | 195 | ||
| 43.9 % | −5.4 | 396 | ||
| 43.9 % | −5.4 | 157 | ||
| 43.8 % | −7.1 | 137 | ||
| 42.9 % | −6.2 | 154 | ||
| 42.7 % | −5.0 | 185 | ||
| 42.2 % | −6.6 | 448 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.