Mordekaiser vs Akali
51.1 % 48.9 %
Mordekaiser, 141 maçın 72 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.6 % −0.5 bekl. fark
Akali vs MordekaiserKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Mordekaiser için Akali karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Akali kazanıyor50 %Mordekaiser kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| 46.9 % | 32 | ||
| 55.3 % | 38 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 9 |
Yama 26.20: %53.6 · 69 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Mordekaiser için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.2 % | +5.8 | 246 | ||
| 57.1 % | +6.3 | 224 | ||
| 56.6 % | +5.6 | 136 | ||
| 56.3 % | +5.7 | 222 | ||
| 56.1 % | +4.8 | 107 | ||
| 55.7 % | +5.6 | 176 | ||
| 54.4 % | +4.5 | 309 | ||
| 53.9 % | +3.0 | 345 | ||
| 53.9 % | +3.0 | 141 | ||
| 53.9 % | +2.5 | 128 | ||
| 53.5 % | +2.3 | 185 | ||
| 52.9 % | +4.5 | 293 | ||
| 52.8 % | +2.8 | 142 | ||
| 51.9 % | +2.0 | 285 | ||
| 51.9 % | +1.2 | 262 | ||
| 51.7 % | +2.1 | 600 | ||
| 51.5 % | +0.4 | 400 | ||
| 51.5 % | +2.1 | 165 | ||
| 51.2 % | +2.2 | 371 | ||
| 51.1 % | ±0.0 | 466 | ||
| 51.1 % | −0.5 | 141 | ||
| 51.0 % | −0.1 | 576 | ||
| 51.0 % | −1.5 | 247 | ||
| 50.8 % | +0.9 | 258 | ||
| 50.6 % | +0.3 | 172 | ||
| 50.5 % | −1.1 | 412 | ||
| 50.4 % | +1.5 | 238 | ||
| 49.5 % | −2.1 | 594 | ||
| 49.5 % | −0.7 | 317 | ||
| 49.5 % | −2.5 | 107 | ||
| 49.1 % | −1.1 | 273 | ||
| 49.1 % | −4.3 | 220 | ||
| 49.0 % | −2.0 | 396 | ||
| 49.0 % | −0.3 | 302 | ||
| 48.6 % | −2.4 | 185 | ||
| 48.5 % | −2.9 | 171 | ||
| 48.4 % | −2.4 | 225 | ||
| 48.1 % | −1.7 | 216 | ||
| 48.0 % | −2.2 | 533 | ||
| 47.2 % | −3.5 | 618 | ||
| 47.0 % | −3.1 | 183 | ||
| 46.7 % | −3.3 | 302 | ||
| 45.1 % | −4.8 | 144 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.