Mel vs Aurelion Sol
43.5 % 56.5 %
Mel, 138 maçın 60 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 45.9 % −2.4 bekl. fark
Aurelion Sol vs MelKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Mel için Aurelion Sol karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Aurelion Sol kazanıyor50 %Mel kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| 46.7 % | 30 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %42.0 · 88 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Mel için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.2 % | +5.9 | 203 | ||
| 53.4 % | +8.0 | 133 | ||
| 52.0 % | +6.3 | 150 | ||
| 50.3 % | +5.6 | 344 | ||
| 50.0 % | +7.0 | 342 | ||
| 50.0 % | +0.9 | 132 | ||
| 49.7 % | +4.4 | 1.182 | ||
| 48.8 % | +2.7 | 168 | ||
| 47.4 % | +2.6 | 371 | ||
| 47.1 % | +1.6 | 822 | ||
| 46.8 % | +0.6 | 372 | ||
| 46.6 % | +0.3 | 266 | ||
| 46.5 % | −0.8 | 213 | ||
| 46.4 % | +1.3 | 371 | ||
| 46.1 % | +1.5 | 284 | ||
| 46.0 % | −1.3 | 391 | ||
| 45.5 % | +1.1 | 505 | ||
| 45.5 % | +0.4 | 246 | ||
| 45.2 % | −0.6 | 493 | ||
| 45.2 % | −0.6 | 374 | ||
| 44.9 % | +0.8 | 285 | ||
| 44.7 % | −0.6 | 302 | ||
| 44.5 % | −1.3 | 535 | ||
| 44.4 % | −0.3 | 493 | ||
| 44.2 % | −0.8 | 432 | ||
| 44.1 % | −2.3 | 512 | ||
| 44.1 % | −0.8 | 485 | ||
| 43.9 % | −1.3 | 132 | ||
| 43.5 % | −2.4 | 138 | ||
| 43.0 % | −1.8 | 759 | ||
| 42.0 % | −3.3 | 552 | ||
| 41.0 % | −5.1 | 229 | ||
| 39.8 % | −5.6 | 166 | ||
| 38.0 % | −6.7 | 150 | ||
| 37.4 % | −7.3 | 433 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.