Malphite vs Fiddlesticks
52.5 % 47.5 %
Malphite, 101 maçın 53 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.4 % +1.1 bekl. fark
Fiddlesticks vs MalphiteKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Malphite için Fiddlesticks karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Fiddlesticks kazanıyor50 %Malphite kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 58.1 % | 31 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %56.9 · 72 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Malphite için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 63.7 % | +8.9 | 171 | ||
| 62.9 % | +6.8 | 105 | ||
| 62.8 % | +5.2 | 121 | ||
| 60.7 % | +6.7 | 675 | ||
| 60.3 % | +4.4 | 239 | ||
| 59.9 % | +8.8 | 217 | ||
| 58.9 % | +4.1 | 370 | ||
| 58.0 % | +7.1 | 1.874 | ||
| 57.3 % | +4.8 | 647 | ||
| 56.8 % | +5.4 | 1.630 | ||
| 56.8 % | +3.7 | 1.585 | ||
| 56.3 % | +2.4 | 3.618 | ||
| 56.2 % | +4.9 | 1.761 | ||
| 54.9 % | +2.3 | 678 | ||
| 54.9 % | +1.1 | 215 | ||
| 54.5 % | +3.8 | 781 | ||
| 54.5 % | −0.2 | 112 | ||
| 54.1 % | +1.9 | 1.359 | ||
| 54.1 % | +3.6 | 244 | ||
| 54.1 % | +0.4 | 122 | ||
| 54.1 % | +1.7 | 111 | ||
| 54.0 % | +3.8 | 252 | ||
| 53.8 % | +1.6 | 145 | ||
| 53.7 % | +3.5 | 326 | ||
| 53.6 % | −1.0 | 838 | ||
| 53.4 % | +0.9 | 1.164 | ||
| 53.3 % | +2.6 | 1.168 | ||
| 53.3 % | +1.2 | 122 | ||
| 53.0 % | +0.9 | 2.129 | ||
| 53.0 % | +1.8 | 702 | ||
| 52.8 % | +1.8 | 2.029 | ||
| 52.6 % | +0.9 | 1.685 | ||
| 52.5 % | +1.1 | 101 | ||
| 52.2 % | −0.6 | 136 | ||
| 51.9 % | +0.9 | 1.668 | ||
| 51.8 % | −1.1 | 141 | ||
| 51.7 % | +0.2 | 120 | ||
| 51.5 % | −0.2 | 699 | ||
| 51.5 % | −0.7 | 517 | ||
| 51.5 % | −2.6 | 482 | ||
| 51.4 % | +0.1 | 1.290 | ||
| 51.3 % | +1.4 | 3.038 | ||
| 51.2 % | −0.1 | 929 | ||
| 50.9 % | +0.4 | 737 | ||
| 50.6 % | −0.9 | 3.477 | ||
| 50.6 % | ±0.0 | 680 | ||
| 50.5 % | −1.9 | 2.014 | ||
| 50.2 % | −2.0 | 787 | ||
| 49.7 % | −1.3 | 1.808 | ||
| 49.6 % | −1.6 | 240 | ||
| 49.3 % | −3.3 | 998 | ||
| 49.2 % | −4.2 | 177 | ||
| 49.0 % | −2.2 | 1.971 | ||
| 49.0 % | −0.7 | 461 | ||
| 49.0 % | −1.2 | 355 | ||
| 49.0 % | ±0.0 | 204 | ||
| 48.9 % | −3.4 | 939 | ||
| 48.9 % | −2.4 | 897 | ||
| 48.8 % | −1.2 | 129 | ||
| 48.7 % | −2.2 | 226 | ||
| 48.6 % | −3.0 | 181 | ||
| 48.5 % | −2.3 | 194 | ||
| 48.2 % | −2.2 | 859 | ||
| 48.2 % | −4.3 | 446 | ||
| 47.5 % | −4.7 | 792 | ||
| 47.5 % | −4.0 | 255 | ||
| 47.0 % | −4.2 | 692 | ||
| 47.0 % | −3.9 | 134 | ||
| 46.9 % | −3.8 | 2.594 | ||
| 46.9 % | −3.1 | 554 | ||
| 46.8 % | −2.9 | 1.074 | ||
| 46.7 % | −4.6 | 1.747 | ||
| 45.9 % | −5.8 | 2.664 | ||
| 45.8 % | −4.2 | 1.124 | ||
| 45.5 % | −2.3 | 110 | ||
| 45.0 % | −5.7 | 1.502 | ||
| 44.9 % | −6.5 | 777 | ||
| 32.1 % | −14.2 | 112 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.